• Головна
  • В пам’ять про Олексія Кісілішіна, який загинув захищаючи Маріуполь оголосили грант на порятунок тварин, - ФОТО
12:40, 14 вересня 2022 р.
Надійне джерело

В пам’ять про Олексія Кісілішіна, який загинув захищаючи Маріуполь оголосили грант на порятунок тварин, - ФОТО


В пам’ять маріупольця, що захищав місто, давав опір росіянам в оточеній «Азовсталі» та загинув в Оленівці, вшанують грантом на порятунок тварин України, -  анонсував засновник гуманістичного руху UAnimals Олександр Тодорчук.

Олексій понад усе любив Україну та тварин. В Маріуполі в нього був свій притулок, де він рятував усіх, кого тільки міг - собак, лисиць, павуків та навіть пітонів. Разом із сестрою хлопець мріяв побудувати заклад для реабілітації тварин в Дніпрі, - йдеться у заяві.

В пам’ять про Олексія Кісілішіна, який загинув захищаючи Маріуполь оголосили грант на порятунок тварин, - ФОТО, фото-1

Проте плани зруйнувала військова агресія рф. З початком повномасштабної війни Олексій пішов боронити Україну. Він захищав до останнього рідний Маріуполь, а опинившись на Азовсталі, продовжив рятувати тварин в тих нелюдських умовах. Потім – полон, а 29.07.2022 під час терористичного акту в Оленівській колонії Олексій загинув. Його ім’я було у списку загиблих військових, а з часом його опізнали близькі та рідні за фотографіями з місця подій. 

Ця трагічна історія незламного зоозахисника назавжди залишиться в нашій пам’яті, тому ми хочемо увіковічнити ім’я Олексія “Лева” Кісілішина та продовжити його справу. Родичі та близькі друзі загиблого зоозахисника підтримали нашу ідею та допомогли в реалізації, адже завжди були однодумцями Олексія. 

В пам’ять про Олексія Кісілішіна, який загинув захищаючи Маріуполь оголосили грант на порятунок тварин, - ФОТО, фото-2

Ми оголошуємо грант в 200 000 грн, які розділимо між невеликими притулками для того, щоб Олексій міг рятувати тварин навіть після смерті. Він би хотів, щоб його справа продовжувалася й після того як він віддав своє життя за Україну. 

Подати заявку на отримання допомоги для вашого притулку можна за посиланням

Слава українським героям! 

Читайте також: 40 днів після трагедії в Оленівці. Родини полонених намагались отримати відповіді на болючі питання

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Азов #Олексій Кісілішін

live comments feed...