• Головна
  • У "ДНР" визначилися, як і скільки компенсуватимуть за зруйноване житло маріупольців
08:24, 1 серпня 2022 р.
Важко повірити

У "ДНР" визначилися, як і скільки компенсуватимуть за зруйноване житло маріупольців

Підконтрольні кремлю бойовики так званої «ДНР» обіцяють виплачувати компенсації за втрачене чи пошкоджене житло. Спеціально створена "комісія" розглядатиме тільки квартири та будинки, що отримали пошкодження внаслідок бойових дій, починаючи з 24 лютого 2022 року.

Відповідну «ухвалу» прийняв 30 липня так званий «державний комітет оборони ДНР».

У «постанові» зазначено, що компенсація за втрачене житло виплачуватиметься у сумі 35 000 рублів за 1 кв. м з розрахунку 33 кв. м для одиноких громадян, 42 кв.м — на сім'ю із двох осіб, а також по 18 кв. м на кожного члена сім'ї із трьох і більше осіб, але не більше загальної площі втраченого житла. Крім того, «ДНР» обіцяє виплачувати гроші на капітальні ремонти — по 6 000 рублів на кожен квадратний метр пошкодженої площі.

Компенсація також може виплачуватись за втрачене майно першої необхідності: холодильник, газова плита, шафа для посуду, меблі, телевізор, насос для подачі води, водонагрівач, опалювальний котел тощо. Вказано, що така виплата виплачується одноразово у сумі 100 000 рублів на особу.

Передбачається, що у окупованих росіянами містах та районах буде створено спеціальні «комісії» з прийому та розгляду заяв осіб, які претендують на компенсацію. Розглядатимуть квартири та будинки, що отримали пошкодження внаслідок бойових дій, починаючи з 24 лютого 2022 року.

Окупанти запевняють, що у разі втрати житла після капітального ремонту компенсацію можуть виплатити повторно за рішенням «комісії».

Нагадаємо, у червні окупанти видали "указ", згідно з яким встановили одноразову грошову допомогу за втрачене житло. Розмір компенсації – 16 тис. російських рублів за квадратний метр. 0629 підрахував, що можна купити за ці гроші.

Читайте також: 

Погодитись не можна відмовитися. Що зможуть купити маріупольці на фейкову компенсацію окупантів за зруйноване житло

Наскільки надійні будинки, які поспіхом будуть в Маріуполі окупанти. Говорить експерт, - ФОТО

Без паніки. Окупанти зберігають право власності маріупольців на майно, яке було придбане до 20 лютого

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #днр #житло #компенсація
live comments feed...