• Головна
  • Колаборант Євген Бодягін. Що відомо про заступника окупаційного "мера" Маріуполя, - ФОТО
15:00, 8 червня 2022 р.
Надійне джерело

Колаборант Євген Бодягін. Що відомо про заступника окупаційного "мера" Маріуполя, - ФОТО

Євген Бодягін прийшов у структуру маріупольського муніципалітету з бізнесу. Це неприродньо для структури влади, яку вибудував в Маріуполі Метінвест Ахметова. Тому і вважали Бодягіна фахівцем. Але  протримався він на своїй посаді недовго. Його звільнили. Перевели на нецікаву і, мабуть, неперспективну посаду керівника Сартанської військової адміністрації. Таким чином в структурі міської влади з’явився ще один ображений на Україну, який зараз користується нагодою помститись за свої образи.

Тож, що відомо про Євгена Бодягіна.

Йому 42 роки, одружений, має дітей.

До походу у владу мав власну клінінгову компанію «Клін вей». Кажуть, що основним клієнтом цієї компанії були підприємства ще одного пристосуванця, Юрія Тернавського, того самого, який зараз розвиває бізнес на аптеках та шкільному харчуванні в окупованому Маріуполі.

Колаборант Євген Бодягін. Що відомо про заступника окупаційного "мера" Маріуполя, - ФОТО, фото-1

Євген Бодягін обійняв посаду директора департаменту економіки Маріупольської міської ради. Справляв враження позитивної і прогресивної людини, але щось пішло не так.

Посада держслужбовця вимагала від Бодягіна позбавитися свого бізнесу. І він вийшов з управління компанії «Клін вей». Компанію очолив Георгій Алісов.

Колаборант Євген Бодягін. Що відомо про заступника окупаційного "мера" Маріуполя, - ФОТО, фото-2

Проте дивним чином ця колишня компанія Бодягіна, «Клін вей», почала вигравати тендер за тендером в маріупольському муніципалітеті.

Кажуть, що Євген Бодягін ще й «вирішувати питання» за гроші розпочав. Проте саме цей факт ми довести не можемо. 

Мабуть, він пішов на такі некрасиві і не дуже законні дії через те, що мало заробляв. Згідно його декларації, доходи Бодягіна у 2020 році склали 419 980 грн. Серед усіх замів Вадима Бойченка, а також директорів департаментів Бодягін посів лише 17 місце. Ну обідно же ж!

Але, здається, про побічні заробітки щось запідозрили  в муніципалітеті, тому що раптово в 2021 році, без пояснення причин, Євгена Бодягіна змістили з посади директора департаменту економіки і заслали у Сартану.

Як там проявив себе Євген Бодягін, нам не відомо. Але наслідки ми бачимо зараз.

Тепер Євген Бодягін переживає зліт кар'єри. Піднявся аж до заступника колаборанта Іващенко. Їздить зараз Євген Бодягін містом і роздає людям нездійснені обіцянки про воду, тепло і електрику, про мирне і прекрасне життя на руїнах і тілах загиблих.

Колаборант Євген Бодягін. Що відомо про заступника окупаційного "мера" Маріуполя, - ФОТО, фото-3

Територіальне управління Державного бюро розслідувань 7 червня оголосило підозру Євгену Бодягіну за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України («добровільне зайняття посади в незаконних органах влади»).

Більше про колаборантів Маріуполя, хто вони і як докотилися до державної зради – читайте в нашій спецтемі.

ЧИТАЙТЕ НАС В ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ МАРІУПОЛЬ 0629. ОБГОВОРЮЙТЕ НОВИНИ В НАШІЙ ГРУПІ В ФЕЙСБУЦІ МАРУПОЛЬ МІСТО-ГЕРОЙ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #колаборант #Бодягін
live comments feed...