• Головна
  • В Урзуфі селищний голова Топузов разом з окупантами налагодив бізнес із продажу викраденого російського палива та гумдопомоги, - ВІДЕО
13:12, 8 червня
Надійне джерело

В Урзуфі селищний голова Топузов разом з окупантами налагодив бізнес із продажу викраденого російського палива та гумдопомоги, - ВІДЕО

Селищний голова Урзуфа Іван Топузов увійшов у колаборацію з окупантами. У селищі розмістився корпус МЧС росії. Близько 400 росіян приймають участь в розборі завалів в місті. Зараз Топузов разом з ними налагодив бізнес із продажу дизельного палива та гумдопомоги.

Про це повідомив радник мера Петро Андрющенко.

"Разом з росіянами він забезпечує продаж викраденого дизельного палива фермерам Маріупольського району і мешканцям Урзуфа по 20 грн за літр. На заправках окупантів – по 26 грн літр мінімум. Гроші беруть самі росіяни і він жаліється на малий процент. Дизпаливо те, що надають мчс для робіт, за славною радянською схемою зливають з баків, з паливозаправників – короче крадуть скрізь", - наголосив Андрющенко.

Крім того, аби ніхто з місцевих не мав змоги безпосередньо купити паливо у росіян, Топузов масово відправляє односельчан на «фільтрацію».

"Доноси пише його секретарка Тетяна Бутяєва. Ще в схемі розкрадання російської солярки залучено Аврамова Анатолія (колишній голова селища Урзуф за часів Януковича), який разом з ними пачками штампує списки «неблагонадійних» урзуфчан. Аби ніхто не вліз в схему", - стверджує радник мера.

За словами Андрющенка, також у магазинах та на ринках Урзуфа вже помічено розпродаж гуманітарки, яку поставляють із росії. Петро Андрющенко стверджує, що у схемі розкрадання російської гумдопомоги бере участь син голови окупаційної адміністрації Маріуполя Костянтина Іващенка, який також мешкає в Урзуфі.

"Вся колаборація має одну мету – власну кишеню. Вся «допомога» росії теж очікувано обертається крадіжками та корупцією. Привіт 90-тим, що повернулись з російським миром. До речі, думаю подібне розкрадання цілком погоджено з фсб та мгб", - резюмує Петро Андрющенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Урзуф #Топузов
Спецтема
Щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику. Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета цієї рубрики одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих».
live comments feed...