• Головна
  • "Скоро в Україні буде два Дні перемоги", - звернення Зеленського 9 травня, - ВІДЕО
12:01, 9 травня 2022 р.
Надійне джерело

"Скоро в Україні буде два Дні перемоги", - звернення Зеленського 9 травня, - ВІДЕО

Скоро в Україні буде два Дні перемоги, а у когось не залишиться жодного.

Про це 9 травня заявив президент Володимир Зеленський у зверненні до українців з нагоди Дня перемоги над нацизмом.

«Немає нічого небезпечнішого, ніж підступний ворог, але немає нічого отрутнішого від удаваного друга». Це слова великого українського філософа Григорія Сковороди. 24 лютого ми зрозуміли цю істину, коли удаваний друг розпочав проти України війну.

Це війна не двох армій. Це війна двох світоглядів. Варварів, які обстрілюють музей Сковороди й вірять, що їхніми ракетами можна знищити нашу філософію. Вона їх дратує. Вона їм чужа. Вона їх лякає. Вона полягає в тому, що ми – вільні люди, які йдуть своїм шляхом", - сказав Президент.

Він зазначив, що у День перемоги над нацизмом українці борються за нову перемогу. 

"Шлях до неї важкий, але ми не сумніваємося, що переможемо. У чому наша перевага над ворогом? Ми розумніші на одну книгу. Це підручник з історії України. Ми б не знали горя, якби всі наші вороги вміли читати й робити правильні висновки.

24 лютого Росія почала наступ. Наступ на ті самі граблі. На них наступає нога кожного окупанта, який приходить на нашу землю. Ми пережили різні війни. Але всі мали один фінал, - наголосив Володимир Зеленський. /…/ Той, хто вже повторює сьогодні жахливі злочини гітлерівського режиму, наслідує нацистську філософію, копіює все, що робили вони. Він приречений. Бо був проклятий мільйонами предків, коли почав наслідувати їхнього вбивцю. А тому втратить усе. І зовсім скоро в Україні буде два Дні Перемоги. А в когось не залишиться жодного".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #Зеленський #звернення #9_травня
live comments feed...