• Головна
  • Росія намагається знищити сайт 0629, який став символом Маріуполя
Блог 0629
09:46, 15 квітня 2022 р.

Росія намагається знищити сайт 0629, який став символом Маріуполя

Блог 0629
Росія намагається знищити сайт 0629, який став символом Маріуполя

«Сайт 0629 – це вже більше ніж сайт міста. Це скоріше символ», - так написав нам нещдавно один читач. І якщо він прав, то стає зрозумілим, чому стільки зусиль росіяни скеровують на те, щоб знищити ресурс.

Останні три тижні на сайт Маріуполя 0629.com.ua не припиняються  атаки. Його атакують з десятків різних країн світу, в тому числі і з росії.

Атаки відбуваються не тільки на маріупольській сайт, але і на інші сайти мережі СitySites.

Технічна служба була вимушена на певний час заблокувати можливість для відвідувачів з деяких країн доступу до сайту, щоб зупинити атаки.

Ми вибачаємось перед нашими друзями за незручності. Багато наших читачів були змушені залишити місто і слідкують за подіями у Маріуполі саме з-за кордону. Ми це розуміємо. Але треба було стабілізувати роботу сайту.

Вчора ми відновили доступ до 0629 з усіх країн. І ось вночі – нова атака. На цей раз диверсія стосувалась логотипу сайту.  Він був видалений, разом з деякими іншими зображеннями. Росіяни намагалися встановити замість нашого логотипу - російський триколор!

Росія намагається знищити сайт 0629, який став символом Маріуполя, фото-1

Наразі дуже мало інформації, хто це зробив і у який спосіб. Технічна служба працює над відновленням.

Ми обіцяємо: один з символів Маріуполя не зникне. Його не можливо просто так «видалити зі сторінки». Тому що 0629 – це не картинки та логотипи. Це – люди. І вони будуть працювати і доносити правду про місто, як би це не заважало нашому ворогу – російській федерації.

Друзі, підтримайте нас в цей важкий час своєю увагою.

Читайте нас також на Фейсбук-сторінці сайту (на жаль нашу велику групу в ФБ було заблоковано через відео вбивств, які вчиняють окупанти в Маріуполі).

ЧИТАЙТЕ НАС ТАКОЖ В ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ МАРІУПОЛЬ 0629

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
Спецтема
Мы становимся открытыми. В редакционном блоге мы расскажем о принципах редакционной политики, о наших ценностях и нашей команде. Мы будем пояснять, почему в некоторых случаях поступаем так или иначе, и, конечно, ответим на все ваши вопросы
live comments feed...