• Головна
  • Майно "Маріупольського млинкомбінату" продали за 100 млн грн, - ФОТО
розслідування 0629
17:51, 15 лютого 2022 р.
Надійне джерело

Майно "Маріупольського млинкомбінату" продали за 100 млн грн, - ФОТО

розслідування 0629

7 лютого відбувся аукціон, на якому виставили на продаж рухоме та нерухоме майно ТОВ "Маріупольський млинкомбінат", який знаходився на пр. Луніна, 50. Переможцем стало київське підприємство, яке викупило майно млинкомбінату за майже 100 млн грн.

У квітні 2021 року ТОВ "Маріупольський млинкомбінат" за рішенням суду було визнано банкрутом з мільйонними боргами, і з того часу почалася процедура ліквідації підприємства.

На аукціон виставили всі будівлі, споруди, технологічне обладнання, меблі та інвентар. Вартість всього оцінили в 97 млн 111 тис. грн.

Як говориться в документації даного аукціону, майно перебуває в робочому стані, технічно справне та може використовуватись за функціональним призначенням.

Комплекс нерухомого майна забезпечений всіма необхідними інженерними комунікаціями та мережами: водопостачання та водовідведення, електрифікація, газопостачання.

"Основні конструктивні елементи будівель знаходяться у придатному до користування стані. Фундаменти, стіни, перегородки та перекриття – знаходяться в придатному стані, сліди вогкості на поверхні стін та підлоги. На всіх поверхнях незначні механічні пошкодження, сліди зносу та деформація. Наявні пошкодження можуть бути усунені під час ремонту", - говориться в документації до опису майна.

В конструкцію адміністративної будівлі млинкомбінату вбудована захисна споруда цивільного захисту ІІІ класу (витримує тиск 2 кг/см 2), площею 119 , ємністю на 150 чоловік. Це сховище, як об'єкт цивільного захисту, знаходиться на обліку в Маріупольській міській раді, Донецькій облдержадміністрації та в Державній службі України з надзвичайних ситуацій. Тому якщо новий власник захоче зробити там якісь роботи - необхідним буде спеціальний дозвіл.

Майно "Маріупольського млинкомбінату" продали за 100 млн грн, - ФОТО, фото-14

Єдині, хто подалися на участь в аукціоні, і відповідно стали переможцями - це ТОВ "Тегра Лоджистікс" - київське підприємство, яке займається логістикою та оптовою торгівлею.

Майно "Маріупольського млинкомбінату" продали за 100 млн грн, - ФОТО, фото-15

Земельні ділянки, на яких розташовані будівлі та споруди, знаходилися у млинкомбіната в орендному користуванні. Тепер право користування земельними ділянками, на яких був розміщений ТОВ "Маріупольський млинкомбінат", переходить до ТОВ "Тегра Лоджистікс". Загальна площа цієї землі - 5 ,8469 га.

Читайте також: Предприятие - банкрот. Полиция ищет сотрудников "Азовэлектростали", которым не выплатили зарплату

На аукціоні не змогли продати майно заводу "Азовмаш" вартістю у 7 млрд грн

Оздоровительный центр "Космос" и базу "Машиностроитель" выставили на аукцион, - ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #мелькомбинат
Спецтема
Специальные расследования, проведенные журналистами сайта 0629.com.ua, связанные с коррупционными схемами чиновников, силовых структур, с нечестными бизнесменами.
live comments feed...