Маріупольських чиновників вчать ораторському мистецтву за гроші мешканців

Працівників Маріупольської міськради вчать ораторської майстерності за гроші платників податків вже три роки.

У 2019 році тренінгів з ораторської майстерності для маріупольських чиновників провели три, у 2020 - один, і у червні 2021 здійснили нову оплату за дану послугу.

Маріупольських чиновників вчать ораторському мистецтву за гроші мешканців, фото-1

Замовником цих послуг був виконавчий комітет Маріупольської міської ради, а навчає чиновників майстерності публічних виступів ФОП Габлюк Ольга Леонідівна. Пані Ольга є засновницею Школи красномовства у Києві. Три роки підряд саме вона виграє тендер на надання таких послуг високопосадовцям Маріуполя.

Маріупольських чиновників вчать ораторському мистецтву за гроші мешканців, фото-2

Ціна послуг з навчання майстерності публічних виступів за ці роки варіювалася від 80 000 грн. до 106 000 грн.

Як розповіли 0629 у міській раді, тренінг з майстерності публічних виступів є частиною програми навчання та розвитку працівників Маріупольської міської ради, починаючи з 2019 року.

"Мета проведення тренінга - підвищення ефективності управління в органах місцевого самоврядування через розвиток навичок комунікації та публічних виступів, а саме - вдосконалення навичок взаємодії з аудиторією, враховуючи її специфіку, отримання ефективних технік аргументації та донесення інформації, прийомів управління дискусією, технологій роботи з питаннями, а також розвиток навичок ефективного донесення інформації", - розповіли у Департаменті зв’язків із громадськістю Маріупольської міської ради.

Як вважають у міській раді, такі навички є вкрай важливими для керівників органів місцевого самоврядування, бо використовуватимуться на нарадах, ділових зустрічах, публічних презентаціях, конференціях та інших офіційних заходах, що передбачають взаємодію та комунікацію з іншими людьми.

Проводиться тренінг з ораторського мистецтва у першу чергу для заступників мера, керівників департаментів та управлінь міськради.

"Тренінг з майстерності публічних виступів проводиться з 2019 року - це системне навчання, цільовою аудиторією якого є перші керівники структурних підрозділів міської ради, а також керівники - представники кадрового резерву на вищі керівні посади", - пояснюють у Департаменті зв’язків із громадськістю Маріупольської міськради.

Незрозумілим лишається те, чому такі тренінги проводять за гроші платників податків. Якщо у чиновників є потреба навчатися майстерності публічних виступів, то це можна робити за рахунок своєї заробітної плати, яка, нагадаємо, теж складається з грошей працюючих маріупольців.

Читайте також: Что скрывают заместители мэра Бойченко в своих декларациях, - ФОТО

Мариуполь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии