На Донбасі побудують новий аеропорт

У 2021 році планується знайти місце для будівництва та почати проєктування аеропорту, який забезпечив би цивільне авіасполучення для Донецької та Луганської областей.

Про це Володимир Зеленський розповів під час інтерв’ю українським телеканалам у рамках Всеукраїнського форуму «Україна 30. Інфраструктура».

Ми могли б відкрити Маріупольський аеропорт, відновити та оновити його, але сьогодні військові говорять, що це небезпечно", – повідомив Глава держави, відповідаючи на запитання, чи розглядається відновлення авіасполучення з Маріуполем.

Президент розповів, що запропонував керівництву профільних відомств розв'язати питання проблемних напрямків, зокрема авіасполучення з Донбасом.

Між Луганською та Донецькою областями зараз будуть знаходити також точку, і в цьому році ми почнемо проєктування нового аеропорту для цих двох областей», – зазначив Володимир Зеленський.

Раніше міський голова Маріуполя Вадим Бойченко підіймав питання відновлення роботи аеропорту Маріуполя у профільних міністерствах, де створили для цього робочу групу. Але, як бачимо, прийшли до висновку, що літати над Маріуполем небезпечно.

Читайте більше:

Если не в Турцию, то хотя бы в Киев. Как в Мариуполе хотят решить проблему аэропорта

В Киеве хотят восстановить авиасообщение с Мариуполем

Мариуполь аэропорт
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии