• Головна
  • На Донбасі побудують новий аеропорт
17:25, 22 лютого 2021 р.
Надійне джерело

На Донбасі побудують новий аеропорт

У 2021 році планується знайти місце для будівництва та почати проєктування аеропорту, який забезпечив би цивільне авіасполучення для Донецької та Луганської областей.

Про це Володимир Зеленський розповів під час інтерв’ю українським телеканалам у рамках Всеукраїнського форуму «Україна 30. Інфраструктура».

Ми могли б відкрити Маріупольський аеропорт, відновити та оновити його, але сьогодні військові говорять, що це небезпечно", – повідомив Глава держави, відповідаючи на запитання, чи розглядається відновлення авіасполучення з Маріуполем.

Президент розповів, що запропонував керівництву профільних відомств розв'язати питання проблемних напрямків, зокрема авіасполучення з Донбасом.

Між Луганською та Донецькою областями зараз будуть знаходити також точку, і в цьому році ми почнемо проєктування нового аеропорту для цих двох областей», – зазначив Володимир Зеленський.

Раніше міський голова Маріуполя Вадим Бойченко підіймав питання відновлення роботи аеропорту Маріуполя у профільних міністерствах, де створили для цього робочу групу. Але, як бачимо, прийшли до висновку, що літати над Маріуполем небезпечно.

Читайте більше:

Если не в Турцию, то хотя бы в Киев. Как в Мариуполе хотят решить проблему аэропорта

В Киеве хотят восстановить авиасообщение с Мариуполем

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #аэропорт

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Безпечно
22 лютого 2021 р., 17:59
Наверное в Великой Новоселке подходящее место?
Инна
22 лютого 2021 р., 18:07
Построят в Краматорске. Ну а нам,жителям Мариуполя,что до этого?Если нужно лететь- едем или в Запорожье,или вообще в Киев.Мариуполь из процветающего многовекторного города,в котором было авиасообщение ,в т.ч. и за рубеж,железнодорожное сообщение по многим направлениям, а не только во Львов и Киев, морское сообщение - ракеты,кометы,круизные пароходы - превратился,как того и хотел Ахметов,в промзону,со всеми вытекающими последствиями. Всю жизнь прожила в Мариуполе, а теперь хотелось бы уехать отсюда.Вот только в 50 лет нас никто нигде не ждет...
Василий
22 лютого 2021 р., 18:42
Мариупольский аэропорт вояки полностью разграбили, поэтому и решили построить новый. Дешевле обойдется. Лучше бы за счет военных восстановили этот аэропорт
петя
22 лютого 2021 р., 18:44
Ну причём тут военные?Разграбили аэропорт.
8779
22 лютого 2021 р., 18:52
Дурной поп - дурная молитва.
live comments feed...