Підйомно-секційні ворота часто використовують при облаштуванні гаража. Для їх монтажу не потрібно збільшення висоти приміщення, так як кілька з'єднаних секцій рухаються з Г-подібним напрямних елементів, поки не буде відкритий отвір, а саме полотно воріт не переміститься під стелю. Експлуатація секційних воріт не відрізняється складністю і можна вибрати як ручний, так і автоматичний механізм управління. Що треба враховувати, якщо ви збираєтесь купити гаражні ворота?

Основні характеристики, за якими підбирається конструкція секційних воріт: відповідність стандартам якості, визначення цінової категорії і марки, тепло - і звукоізоляційні якості ущільнювача, вид покриття і набір аксесуарів. У першу чергу визначаються розміри конструкції: стандартні або розрахункові (для особливих випадків).

Якщо ви бажаєте придбати вікна у Львові, то зробити це можна на нашому сайті в розділі вікна львів ціни.

Відповідність стандартам якості

Вимоги до безпеки регламентуються стандартами якості (Європи, вітчизняних країн). При цьому визначається ряд факторів: захищений користувач пошкодження пальців при експлуатації секційних воріт; передбачений захисний механізм від поломки пружин і мимовільного опущення полотна стулки. Дізнатися, що продукція сертифікована, можна з маркування: CE, EN.

Купити деревяні вікна львів можна дуже вигідно у нас.

Тепло-, звукоізоляційні властивості

Знизити в приміщенні тепловтрати можна, використовуючи автоматичні конструкції на в'їзді гаража. Особливість їх пристрою дозволяє стримувати зайвий шум. При виборі секційних воріт потрібно враховувати характеристики полотна стулки: товщину, внутрішнє наповнення.

Існують різні види конструкцій: одностінні, двостінні. Відповідно другий варіант секційних воріт являє собою утеплене полотно, всередині якого закладений пінополіуретан підвищеної щільності.