Кожна сучасна хазяйка із задоволенням використовує на своїй кухні різні досягнення прогресу, які допомагають зробити приготування їжі простішим і швидшим. Благо, сьогодні на ринку представлений просто величезний асортимент таких пристроїв, що відрізняються дизайном, функціоналом і вартістю. Одним з найбільш популярних приладів для кухні є, зокрема, блендер на сайті euro-technika.com.ua, який просто незамінний при виконанні багатьох завдань. В той же час його функції багато в чому схожі з можливостями такого поширеного пристрою, як кухонний комбайн.

Функціонал блендера, передусім, орієнтований на змішування, збивання і подрібнення м'яких продуктів. При цьому завдяки своїм компактним розмірам він легко поміщається на будь-якій кухні і може використовуватися для обробки невеликої кількості їжі, на відміну від громіздкішого кухонного комбайна. Блендер чудово підійде для приготування дитячого пюре або молочних коктейлів, збивання муссов, соусів і т. д. Як правило, цей кухонний агрегат є мотором з ножами, а також чашею для продуктів. Виробники сьогодні пропонують широкий вибір як стаціонарних, так і погружных моделей блендерів різної потужності. Стаціонарний блендер більше підійде для приготування коктейлів, кремів, змішування негустого тіста. А ось погружные моделі більше універсальні і зручні для невеликих порцій. Вони займають зовсім небагато місця, легко очищаються і завжди готові до роботи.

    Кухонний комбайн має розширений функціонал і здатний виконувати різні типи завдань. Воно прекрасно справляється з приготуванням рідкої їжі і з подрібненням твердих продуктів. Комбайн дозволяє здійснювати нарізку, шаткування, натирання, перемішування і т. д. Цей воістину універсальний пристрій на усі випадки життя. В той же час його недоцільно використати для невеликої кількості їжі адже вона просто розмажеться по стінках чаші. Крім того, зважаючи на великі розміри і громіздкість його важче мити і зберігати. Та і вартість такого приладу істотно вища, ніж у блендера. Таким чином, питання вибору того або іншого виду кухонного помічника залежить, передусім, від вимог покупця. Якщо пристрій потрібний для приготування невеликого об'єму їжі, а кулінарні амбіції не заходять далі за приготування звичних блюд, то кращий вибір - це блендер. Кухонний комбайн підійде тим, хто готовий витратити засоби для отримання багатофункціонального помічника для готування різних кулінарних досліджень.