В сучасній освітній системі пріоритетним вважається не рівень знань учня, а показники його оцінок. Ось чому діти змушені годинами сидіти над виконанням домашніх робіт, адже саме вони являються половиною отриманих балів за навчання. Особливо це стосується школярів, які перебувають у дуже активному віці, пік якого припадає на другий рік освіти.

Але, як кажуть, не буває безвихідних ситуацій. У поміч школярам були написані готові домашні завдання. Відповіді 2 клас поширились по всьому світу неймовірними темпами. У багатьох батьків, а також вчителів на початку появи ГДЗ були певні сумніви з приводу їхньої доцільності. Та ситуація змінилася повністю, як тільки вони побачили позитивні зрушення в успішності учнів.

Для того, щоб бути впевненими у тому, що ГДЗ і справді дуже надійні джерела правильних рішень і відповідей, варто дізнатися про те, як вони складаються.

Складання готових домашніх завдань за другий клас – складний і довготривалий процес. Зазвичай до написання таких книг-помічниць беруться тільки справжні педагоги-професіонали, які мають величезний стаж роботи і відповідну кваліфікацію. Так, в першу чергу, обирається підручник, до якого і будуть писатися розв’язання тих чи інших вправ. Далі збирається колектив учителів, який береться до роботи.

Кожне завдання, після вирішення і поетапного розписування рішення та відповіді, по черзі перевіряється декількома вчителями, які вносять свої поправки або переконуються у його вірності. Крім того, педагогами до теми вивчення і до правил з неї, пишуться короткі, але ґрунтовні пояснення у простій та зрозумілій формі, які безперечно допоможуть у кращому засвоєнні матеріалу.

Завжди було актуальним і залишається питання пошуку необхідних готових домашніх завдань. Сучасні батьки визнали усі плюси використання електронних інтернет джерел, тому саме з них черпають потрібну їм та їхнім чадам інформацію. Серед величезного інтернет простору головне не заплутатись і не потрапити на негативні сайти, які попросять за перегляд матеріалів на своїх сторінках не тільки реєстрації, але й плати.

Освітній портал FreeGDZ уже показав себе, як надійне джерело ГДЗ за 2 клас з таких предметів як: математика, українська мова, англійська мова. Сторінки даного сайту мають повністю відкритий доступ для кожного користувача, а усі книги на ньому можна переглядати чи завантажувати абсолютно безкоштовно.

У вік інформаційних технологій, більшість школярів уже користуються не стаціонарними комп’ютерами для пошуку потрібного матеріалу, а портативними гаджетами, до яких належать різноманітні планшети та смартфони. Саме тому, була розроблена мобільна версія сайту FreeGDZ, завдяки цьому діти мають змогу переглядати правильні відповіді поза межами дому.

З кожним роком навантаження на дітей зростає, і у геометричній прогресії збільшується кількість матеріалу для вивчення. Але не варто хвилюватися, адже школярі стають більш кмітливими і обирають собі у помічники якісних напарників – ГДЗ, розміщених на FreeGDZ, які зроблять навіть саму складну тему цікавою та покажуть відповіді за 2 клас з багатьох предметів.