Мобільними додатками для спорту вже нікого не здивуєш. Вони є для будь-яких цілей. Наприклад, для відстеження статистики або перегляду онлайн-трансляцій. Але, мабуть, найбільш популярними застосунками серед любителів спорту є беттінгові. Вони зручні у використанні, і дозволяють зробити ставку, де б ви не знаходилися. Прикладом чудових додатків для цієї мети є 22bet mobile і Betwinner.

Однак, що якщо ми вам скажемо, що мобільні додатки дають змогу не тільки відпочити? Вони можуть стати вашим персональним тренером! Це допоможе вам заощадити на купівлі абонемента до залу і досягти гарної фізичної форми. Тут ми розглянемо найефективніші застосунки для самостійних тренувань.

Nike Training Club

Один із найпопулярніших фітнес-додатків, що пропонує широкий спектр тренувань, розроблених професійними тренерами. Охоплює понад 190 безкоштовних тренувань для різних рівнів підготовки та особистих уподобань: від йоги та розтяжки до силових та високоінтенсивних інтервальних тренувань (HIIT).

Особливістю NTC є можливість складання персоналізованих програм на основі цілей та фізичних даних. Додаток містить відеоінструкції, що допомагають правильно виконувати вправи, а аудіосупровід від тренерів мотивує. Усі функції безкоштовні, немає рекламних вставок, є можливість синхронізації з Apple Health, Google Fit та іншими фітнес-додатками.

MyFitnessPal

Основна функція MyFitnessPal – це ведення щоденника харчування. Користувачі можуть записувати щоденні приймання їжі та стежити за калоріями, макро- та мікроелементами. База даних застосунку охоплює понад 11 мільйонів продуктів, що дозволяє легко знаходити та додавати їжу до щоденника.

Крім відстеження харчування, MyFitnessPal пропонує функції для моніторингу фізичної активності. Користувачі можуть записувати тренування, відстежувати кроки та синхронізувати дані з іншими фітнес-додатками та пристроями, такими як Fitbit, Apple Health та Google Fit. Додаток також пропонує персоналізовані рекомендації та аналітику. Однак, деякі функції доступні лише в преміумверсії. А ось Betwinner бонус може отримати кожен користувач БК.

Fitbod

Цей застосунок був спеціально розроблений для створення персоналізованих планів тренувань з акцентом на силових вправах та бодибілдингу. Використовує алгоритми машинного навчання. Штучний інтелект генерує тренування, що адаптовані до індивідуальних цілей користувача, рівня підготовки та доступного обладнання.

Fitbod пропонує різні види активності: вправи з власною вагою, з вільною вагою, кардіо та тренування на тренажерах. Додаток аналізує прогрес і адаптує майбутні тренування, щоб оптимізувати результати й уникнути плато в тренувальному процесі. Є також відеоінструкції з виконання вправ, щоб користувачі могли правильно і безпечно виконувати рухи. Перевага застосунку в тому, що ним можна користуватися без підключення до інтернету. Це не стосується відеоінструкцій до вправ.

7 Minute Workout

Основна ідея програми полягає в тому, щоб надати користувачам комплексне тренування, що вони можуть виконати всього за 7 хвилин. Цей комплекс містить серію високоінтенсивних вправ, спрямованих на зміцнення м'язів, покращення витривалості та спалення калорій.

Застосунок пропонує кілька варіантів тренувань: від базових до професіональних, щоб кожен міг вибрати відповідний рівень складності. Він також містить аудіоінструкції та таймер, що допомагає контролювати час виконання кожної вправи й перерв між ними.

Порівняння застосунків для тренувань

Наведена нижче таблиця дає змогу швидко оцінити основні характеристики кожного додатка і вибрати той, що найкраще відповідає вашим потребам і вподобанням.

Характеристики Nike Training Club MyFitnessPal Fitbod 7 Minute Workout
Персоналізація Висока Середня Висока Низька
Різноманіття тренувань +++ + +++ ++
Інтерактивність +++ + ++ +
Інтеграція +++ ++ ++ ++
Складність використання Середня Низька Середня Низька
Безкоштовні функції +++ +++ + ++
Платні функції ++ ++ +++ ++

Як вибрати додаток?

Найпростіший спосіб – це завантажити та спробувати. Так ви точно знайдете застосунок, що відповідає вашим цілям. Якщо ви не хочете засмічувати пам'ять смартфона та витрачати час на встановлення та пошук, можете скористатися нашою таблицею, а також порадами:

  • Визначте свої фітнес-цілі. Перш ніж вибирати додаток, подумайте про те, чого ви хочете досягти – схуднути, наростити м'язову масу, покращити витривалість тощо.
  • Зверніть увагу на відгуки. Дослідіть думки інших користувачів, щоб дізнатися про їхній досвід використання програми та її ефективність.
  • Визначтесь з тим, скільки ви готові сплачувати за послуги мобільного “тренера”. На жаль, застосунків з виключно безкоштовним функціоналом не так багато, до того ж платні опції часто пропонують більш персоналізований підхід до тренувань.

Вибрати додаток до душі складніше, ніж одного з українських онлайн-букмекерів. Це потребує часу та зусиль. Але результат того вартий.