Освіта — основа майбутнього для кожної людини. Все починається зі школи, де учні отримують знання з різних наук та головні навички, які знадобляться у майбутньому житті. А далі вже йде визначення з напрямом, у який потрібно заглибитись, щоб отримати професію.

Здобувати освіту за бажанням можна будь-де — як у своїй країні, так і в іноземній державі. Тим, хто планує навчання за кордоном, впоратись з можливими складнощами на шляху до знань допоможе компанія STUDY.UA, яка працює з клієнтами з усіх міст України.

Переваги отримання освіти за кордоном

Для повноцінного навчання в іншій країні зазвичай доводиться туди переїжджати. Це непросто, оскільки передбачається повна зміна оточення і занурення в іншу культуру. Та є чимало плюсів, які дають силу наважитись на такі зміни у житті:

  • висока якість освіти;
  • можливість отримати диплом, що має попит у багатьох країнах світу;
  • швидке вивчення іноземної мови та її вдосконалення;
  • розширення світогляду та можливостей;
  • подорожі та пізнання світу;
  • нові знайомства.

У Європі система освіти заснована на практичних засадах, що дає можливість учням та студентам не просто слухати інформацію, а й одразу виконувати завдання чи працювати над проєктами для закріплення знань та отримання досвіду. До того ж, перебуваючи серед носіїв мови, її можна швидше вивчити та краще зрозуміти.

Які програми пропонує STUDY.UA

Компанія пропонує два види програм:

  • за кордоном;
  • в Україні.

Для школярів, які залишаються вдома, але прагнуть здобувати іноземну освіту, передбачено навчання за програмами шкіл Канади та США. Також діє міжнародна бордингова школа, організовуються англомовні канікули та проводиться підготовка до вступу в іноземні школи та університети.

Ті ж, хто бажає здобувати освіту безпосередньо за кордоном, у таких країнах як Ірландія, Швейцарія, Німеччина, Канада, США та інших, можуть починати із середньої школи, а далі йти в бакалавріат, магістратуру, післядипломне навчання. Для вивчення мови є індивідуальні курси, а для школярів та студентів — групові поїздки за кордон у періоди канікул.

Світ величезний, а можливості необмежені — вибирайте країну, де хочете навчатись, а далі STUDY.UA допоможе.