Мадрид – це перлина Піренейського півострова, яка зачаровує вишуканим місцевим колоритом та справжнім іспанським характером. Особливу увагу туристів привертає велика архітектурна спадщина, котра оминула всі можливі закони фізики.

Культурні місця столиці Іспанії

Туристичний Мадрид тур є найкращим варіантом ознайомлення з культурою та історією. Максимально близько відчути ноти іспанського драйву можна, відвідавши такі визначні місця:

  • Королівський Палац – це розкішна величезна будівля площею 135 тисяч квадратних метрів і 3000 кімнат в стилі пізнього італійського бароко, яка використовується для проведення офіційних заходів та державних церемоній.
  • Пласа-Майор – це унікальна площа з 9 шляхами до входу, серед яких особливу увагу привертає арка Кучільєрос (крім арки визначними є будівля Каса-де-ла-Панадерія та статуя Філіпа ІІІ на коні).
  • Пуерта-де-Соль – центральна площа міста, на якій розташована стара споруда Ріал-Каса-де-Коррео з величезним годинником.
  • Парк Буен Ретіро – це розкішна муніципальна власність 1640 року створення, яка славиться Кришталевим палацом 1887 р. зведення.
  • Музей Прадо – найвизначніший музей світу з п’ятисотрічною історією, в якому розміщено більше ніж 9000 унікальних робіт Босха, Гойя, Веласкеса, Рафаеля, Тиціана, Караваджо та інших.
  • Музей королеви Софії – це сучасний освітньо-мистецький центр, головним експонатом котрого є картина Пабло Пікассо «Герніка» (розмір картини настільки великий, що для її розміщення був повністю залучений перший поверх).
  • Музей Тіссен-Борнеміса – ця установа є своєрідним доповненням музею Прадо, яка радує відвідувачів роботами німецького імпресіонізму та роботами епохи Відродження.
  • Собор Альмудена – це будівля з найбільш неспокійною історією, яка залишила на стінах слід від багатьох битв.

Європейська столиця радує відвідувачів вишуканою архітектурою та неймовірними витворами мистецтв, відчути повноцінно магію котрих можливо тільки при зустрічі віч-на-віч.

Чим частують в Мадриді?

Кухня найбільшого та величнішого міста Іспанії радує туристів широкою гастрономічною різноманітністю, яка базується на багатовікових традиціях. Успішне поєднання смаків відчувається в таких аристократичних стравах як косідо мадріленьо, тортілья, кальос по-мадридськи, тапас, уесос-де-санто, роскільє-де-Сан-Ісідро, чуррос та багато інших. Поласувати смаколиками можливо в будь-якому закладі громадського харчування, але тільки після дев’ятої години ранку, бо іспанський жвавий нічний ритм життя вносить свої корективи.