Сплачуйте частинами – https://www.pumb.ua/mahazyny-partnery-rozstrochky – актуальна послуга від банку ПУМБ. Клієнти банку можуть її оформити як в офлайн та так і онлайн у магазинах-партнерах банку.

Сплачуйте частинами: особливості послуги

Основна перевага Сплачуйте частинами від ПУМБ - відсутність першого платежу або внеску в день купівлі. Клієнти ПУМБ, на відміну від інших банків, оформлюючи розстрочку, можуть забрати покупку не сплачуючи в цей день. Перший платіж необхідно буде зробити протягом місяця з дня придбання товару.

Це вигідна розстрочка без переплат на товари у магазинах партнерах.

На сайті ПУМБ клієнт може порахувати на фінансовому калькуляторі суму щомісячного платежу.

Сума розстрочки становить від 500 до 100 тис. грн. Термін Сплачуйте частинами - від 2 до 24 місяців (строк, на який можна оформити розстрочку, визначає магазин-продавець товару).

Також, банки максимально спрощують процес отримання розстрочок. Оформити Сплачуйте частинами від ПУМБ можна у торговельній точці або під час купівлі в Інтернет.

Необхідно вибрати товар та повідомити продавця про бажання скористатися Сплачуйте частинами від ПУМБ або самостійно обрати спосіб оплати Сплачуйте частинами під час замовлення через Інтернет. Після отримання пуш-повідомлення в застосунку ПУМБ Online, підтвердити купівлю. За необхідності актуалізації даних буде запропоновано оновити анкетні дані та надати доступ до геолокації.

Для не-клієнтів ПУМБ необхідно скачати застосунок ПУМБ Online, зареєструватися за допомогою цифрових документів, паспорта або ID-картки та відкрити картку банка ПУМБ. Також для оформлення необхідно мати цифрові документи у сервісі Дія та підключену послугу Дія.Підпис. Після цього клієнт отримує усі переваги клієнта ПУМБ.

Головна місія банку ПУМБ - підтримати своїх клієнтів і надати їм можливість користуватись сервісом легко, швидко і вигідно.

Послуга Сплачуйте частинами доступна лише як для вже існуючих, так і для нових клієнтів ПУМБ. Мінімальна сума для оформлення послуги – 500 грн, а максимальна – 100 000 грн. Вартість товару може бути менше 500 грн, але загальна сума замовлення повинна перевищувати цю мінімальну суму.

В список магазинів, де можна оформити розстрочку від ПУМБ, входять понад 1200 торгівельних точок.

Більше інформації щодо цієї послуги дізнавайтеся на офіційному сайті банку – pumb.ua.