Ви певно чули про «Швидкі гроші до зарплати»? Про що мова? Про фінансову послугу, яка надається тому, хто потребує невеликої суми негайно, тобто не має можливості зачекати до наступної зарплати. Отримавши гроші, він задовольнить нагальні потреби:

  • купить ліки;
  • придбає взуття чи одяг;
  • замовить побутову техніку;
  • розрахується за навчання тощо.

Гроші до зарплати надають чисельні організації – МФО й банки. Послуги передбачають різні умови та обмеження. Варіюють – максимальна сума кредиту, відсоткова ставка, комісії та умови повернення. Швидкі гроші стануть оптимальним рішенням для того, хто потрапив у фінансову кризу або зіткнувся з несподіваними витратами та не може чекати до наступної зарплати. Однак важливо користуватися послугою попередньо проаналізувавши свої можливості й потреби. Повертати борги треба вчасно. Інакше ситуація здатна вийти з-під контролю.

Швидкі гроші: переваги послуги

Цей вид кредитування виглядає привабливо для багатьох людей. Чому? Бо забезпечує:

  • Швидкий доступ до фінансів

Однією з основних переваг є можливість отримати гроші через 20-30 хвилин після схвалення заявки на кредитування. Це запорука того, що фінансові проблеми будуть вирішені негайно.

  • Кредитування навіть за умов низького кредитного рейтингу

Якщо споживач звернувся за допомогою до МФО, організація буде до нього дуже лояльною. Кредитний рейтинг для неї зовсім не має значення. Навіть погана кредитна історія не стане перешкодою. В кредитуванні може бути відмовлено лише тоді, коли позичальник раніше користувався послугами організації та порушив умови договору.

  • Простий процес отримання коштів

Мікрофінансові організації перераховують гроші дуже оперативно. Для цього потрібно на сайті bystrocash вивчити всі наявні пропозиції та вибрати найоптимальнішу. Після ознайомлення з умовами договору слід прийняти остаточне рішення. Щоб отримати гроші, достатньо оформити онлайн-заявку і надати документи (сканкопії паспорта й ІПН). Завдяки вивіреному механізму, гроші будуть перераховані на картку одразу після укладання угоди.

  • Гнучкі умови повернення

Постачальники послуг дозволяють повертати гроші частинами. Зазвичай платежі вносяться однаковими сумами через електронний кабінет, за допомогою веб-банкінгу, терміналу або через касу банку.

  • Можливість уникнути пені

Мікрозайм – невелика позика на короткий час, тож ризик прострочити платежі – мінімальний.

Чи складно оформити кредит до зарплати

Швидкі кредити від МФО не потребують багато часу для оформлення. З чого має розпочати кожен потенційний клієнт? Зайти на сайт bystrocash та ознайомитися з наявними пропозиціями. Короткої інформації буде цілком достатньо для того, щоб скласти думку про кожен з варіантів. Уподобавши одну чи кілька організацій, перейдіть на сайт кредитора. Вивчіть більш ретельно наявні варіанти та виберіть найкращий.

На сайті МФО є калькулятори. Вони дозволяють споживачам підібрати суму, якої буде достатньо для задоволення потреб, та оптимальний термін кредитування, що мінімізує плату за кредитами. Після цього ви заповните заявку, додавши персональні дані. Після перевірки інформації, її схвалять. Ознайомтеся з умовами договору та «прийміть» їх, якщо влаштовують і, отримайте гроші. Оформити гроші до зарплати – дуже швидко та просто.