Плануючи встановлювати балкон під ключ в Києві дуже часто у власників виникають питання як саме обрати компанію, яка буде виконувати такі роботи, на що звертати увагу під час замовлення послуг та взагалі, скільки може коштувати подібний вид робіт. Насправді, єдиної відповіді на всі ці питання не існує, оскільки для того, щоб обрати підрядника, який буде вдовольняти всі Ваші потреби, важливо врахувати безліч нюансів та аспектів.

Для того, щоб проблем з вибором не виникло точно, зверніть увагу на професіоналізм компанії, а краще обирайте тих, хто працює на ринку багато років. Rama Київ - це одна з тих компаній, яка може запропонувати власним клієнтам величезний асортимент товарів за адекватною вартістю, а також професійні роботи фахівців, які можуть виконати роботи в стислі терміни, повністю враховуючи всі побажання клієнта. На офіційному сайті компанії Rama Київ можете подивитися деталі про співпрацю з підрядником, а також дізнатися більше про те, як саме можна замовити послугу, які типи робіт можна виконати.

На які аспекти варто звернути увагу під час підбору підрядника?

Під час вибору підрядника, який буде виконувати для Вас французький балкон або холодний балкон чи тепле скління, важливо враховувати наступні аспекти:

  • Досвід та термін роботи на ринку - дуже важливо аби компанія мала досвід в роботі з клієнтами з різними побажаннями та особливостями приміщень. Тільки в такому випадку можна очікувати професіоналізму та дійсно розуміння нових тенденцій в роботі.
  • Наявність великого асортименту різних профільних систем для повного врахування потреб клієнта - це дуже важливо, адже персональні особливості кожного клієнта та побажання по скліню можуть дуже сильно відрізнятися. Саме тому важливо знайти підрядника, який би міг запропонувати системи для задоволення різних потреб.
  • Наявність портфоліо - в даному випадку, враховуючи те той аспект, що багато компаній вже працюють через інтернет та мають власні сайти (до речі цей фактор також треба враховувати під час вибору), повинен мати портфоліо робіт, яке дозволить клієнту зробити висновки по співпраці. Чим більше готових проєктів в портфоліо компанії, тим більше вірогідність, що Ви знайшли професійного підрядника, який швидко та якісно виконає поставлену задачу.
  • Різнопланові роботи - краще надання всього переліку робіт: від виготовлення профільних систем для вікон та дверей до роботи під ключ по склінню фасадів та виконання різних складних об'єктів. Саме завдяки дуже широкому профілю робіт можна зробити висновок стосовно професіоналізму підрядника та можливості виконувати саме ті проєкти, які будуть відрізнятися від типових, у випадку якщо клієнт хоче нестандартну конструкцію.

Можна стверджувати також, що дуже важливим аспектом стане вартість послуг і систем, які пропонує компанія. Але, насправді, в даному випадку дуже складно оцінювати професіоналізм самої компанії, враховуючи вартість надання послуг. Тут все буде залежати від якості профільних систем та виробника, який пропонує ці профільні системи. Крім того, буде дуже впливати на вартість перелік послуг, який входить в процес робіт - чи надає компанія роботи під ключ, чи виконує тільки окремі задачі. В будь-якому випадку під час спілкування з фахівцями, а також після оцінки портфоліо та асортименту запропонованої продукції, Ви зможете оцінити, наскільки професійним є підрядник і зробити правильний висновок.   

Компанія Rama Київ готова запропонувати клієнтам величезний асортимент послуг, в тому числі й  ремонт лоджії, балкона, інших світопрозорих конструкцій на території будинку або квартири. Тут Ви можете замовити як встановлення окремих систем або виготовлення окремих їх елементів, так і повний ремонт під ключ з виготовленням індивідуальних систем під Ваші особисті побажання.