Перш ніж підібрати місце, а також меблі для зберігання речей, необхідно переконатися в тому, що вони будуть вписуватися в інтер'єр і логічно виглядати з іншими елементами. Комод – оригінальне рішення, яке ідеально підійде для будь-якої кімнати (як вітальні, так і спальні).

Рекомендуємо звернути увагу на українського виробника ВМК (БРВ). Сучасні стильні моделі представлені в інтернет-магазині «Геброр». Каталог містить найширший асортимент продукції, тому купити комод нескладно.

Переваги та особливості комоду для одягу

Комод – невеликий функціональний предмет меблів, призначений для зберігання одягу. Його радять для будь-якого приміщення – спальні, вітальні, передпокою. Він прикрашає дизайн, крім того, виконує інші важливі завдання.

1. Місткість. Поміщаються різні текстильні вироби, починаючи від спідньої білизни та футболок і закінчуючи брюками. Якщо речей багато, рекомендується віддати перевагу габаритним варіантам.

2. Величезна різноманітність конструкцій та моделей, що присутні в електронному каталозі. Підібрати щось конкретне реально під будь-який інтер'єр.

3. Багатофункціональність. Переважно те, що комод може застосовуватися як для зберігання речей. Також він часто використовується як тумбочка під телевізор; найширший часто грає роль сповивального столика для дитини.

Грамотно підібраний предмет надає затишку, оригінальності приміщенню, підкреслює всі виграшні сторони.

Як обрати комод?

Незважаючи на те, що сам собою комод – універсальний елемент, є певна різниця. Наприклад, меблі у вітальню відрізняються від тієї, яку прийнято ставити в коридорі. Те саме стосується і спальні. Основна умова полягає в тому, що предмети повинні поєднуватися із загальним інтер'єром кімнати та гармонувати один з одним. Крім того, слід ретельно розібратися, як купити комод у вітальню або спальню, на які критерії звернути увагу.

Якщо сама собою кімната велика, простора, рекомендується віддати перевагу подовженим моделям. Вони вигідно виглядають у подібних приміщеннях. Якщо вітальня поєднана зі спальнею, за допомогою такого рішення кімнату можна поділити на дві зони.

Якщо кімната маленька, розумніше взяти вузький елемент меблів, які займатимуть вільне корисне місце. Для того, щоб правильно підібрати, потрібно здійснити виміри.

Також велике значення мають оформлення кімнати, матеріали виготовлення. Дизайн та стиль комоду повинен відповідати інтер'єру приміщення. Якщо, наприклад, вітальня або спальня виконані в класичному, старовинному стилі, то сучасна конструкція не впишеться в загальну обстановку. Коли ж, навпаки, кімната яскрава, світла, можна звернути увагу на сучасні комоди у вітальню.

Маленький передпокій можна оснастити компактним комодом, який не займає багато простору

Особливості вибору комоду в коридор

Для коридору також є критерії вибору. Потрібно з ними ознайомитись, перш ніж купити модель.

1. Насамперед необхідно визначитися з видом комодів. Вони бувають прямокутними, прямими чи кутовими. Важливо, щоб він добре вписався в атмосферу.

2. Слід ретельно виміряти, оскільки найчастіше передпокій – компактні.

3. Обирати потрібно, виходячи з дизайну приміщення. В асортименті є моделі сучасного стилю, класичного, старовинного.

Якщо дотримуватися перелічених вище аспектів, підібрати та замовити відповідну модель нескладно, тим більше, що в інтернет-магазині «Геброр» представлена велика кількість. Майстри прислухаються до побажання клієнтів, легко підберуть відтінки, кольори та стиль.

Яка перевага нашого інтернет-магазину «Геброр»?

Перед тим, як купити комод, варто вивчити виробників. Тільки надійний виробник може гарантувати відмінну якість товарів. Наша компанія працює з перевіреними брендами, які не заощаджують на матеріалах, а також з авторитетними постачальниками. Приймаємо заявки на меблі на замовлення. Ціна вказується у каталозі або обговорюється з менеджером.

Купити комод від виробника легко. Для цього телефонуйте за номером, вказаним на сайті. Також передбачений зручний і зрозумілий електронний кошик. Якщо ви залишите заявку онлайн, консультант оперативно передзвонить, відповість на запитання, що цікавлять.

Маленький передпокій можна оснастити компактним комодом, який не займає багато простору