Популярні миттєві лотереї мають цікаву графіку та тематику й дозволяють побачити результати відразу після придбання білета. Це ідеальне рішення для тих, хто не хоче чекати кілька днів чи навіть годин до самої трансляції й переживати, чи стане його лотерейний білет переможним.

На додачу, ви можете обирати ігри за розміром ставки, головної грошової винагороди тощо. Ознайомитися, як працює миттєва лотерея, можна за посиланням https://unl.ua/uk/blitz_inst; на порталі також представлено десятки ігор різної тематики та з різними розмірами призів.

Ми ж зібрали для вас 3 дійсно корисні та практичні поради, які дозволяють покращити свої шанси на перемогу та отримати позитивні враження від самої гри. Готові? Рушаймо!

s4X7OH3wzQ2TFClBf29e3cTg7OGqRixNUJCy450MiIXSUz20vuoW22xokRlqvWfdRlOUVi5m7G_02BMky6qLTmITGDlCrZS4xzW_OrxxYCdUtlAR-X6LjSvXpSzk645B5Hm0CV2N_ibP5lbaDeWoRRg

Випробуйте себе у демоверсії гри

Миттєві лотереї характеризуються тим, що дозволяють взяти участь у розіграші, заплативши незначну ціну. Мінімальна ставка може становити від 1 гривні. Що в цілому не та сума, яку страшно втратити.

Втім, для того, аби ознайомитися з концепцією та особливістю конкретної гри, краще випробувати її в безплатному форматі. Тим паче більшість миттєвих лотерей сьогодні мають демоверсію – пробний запуск здійснюється без списання з вашої карти розміру ставки.

Це ідеальне рішення для новачків, які лише знайомляться з подібним форматом ігор і жодного разу не грали у миттєву лотерею чи використовували скретч картки. Демоверсія миттєвих лотерей має декілька значних переваг:

  1. Шанс на використання власної стратегії. Найчастіше для виграшу в миттєвих лотереях потрібно зібрати однакові символи, які ховаються під час гри. Ви можете випробувати різні підходи до пошуку подібних комбінацій.
  2. Гра в спокійному темпі. Витрачаючи навіть мінімальну суму на участь у лотереї, гравці, особливо початківці, можуть відчувати певний стрес. Тож коли гра запускається у демоверсії, вона стає більш спокійною та розміреною. Ви можете уважно вивчити послідовність, концепцію, основні та додаткові правила.
  3. Знайомство з миттєвою лотереєю. Вам можуть бути зрозумілими всі правила, але не сподобатися, наприклад, візуальне оформлення, яке буде відволікати чи навіть дратувати. Тож пробна версія – це чудова можливість зануритися у світ миттєвої лотереї без додаткових витрат і зрозуміти, чи вам комфортно у цій грі.

Не дивлячись на численні переваги демоверсії, не зволікайте із переходом до повноцінного формату гри. Якщо бачите, що тематика та правила вас абсолютно влаштовують, робіть реальну ставку.

Для великих виграшів робіть великі ставки

У більшості миттєвих лотерей працює одне основне правило – чим дорожчим буде білет для участі у грі, тим на більшу суму ви можете претендувати під час розіграшу. У будь-якому разі ставка буде все одно меншою за вартість класичного лотерейного білета і становитиме в районі 3-40 грн.

Уважно вивчіть правила миттєвої лотереї

Їх можна знайти безпосередньо на сайті Української Національної Лотереї. Відкрийте опис лотереї, у яку бажаєте зіграти. Там ви зможете побачити історію розіграшів, у тому числі суми виграшів протягом останніх кількох хвилин. А також прочитати максимально детальну інформацію – не лише докладний опис миттєвої лотереї, але й усі правила та суть гри.

trH5h_FDU0BRW_ffpE94tAeDYlweC5DSvpDNY0Zt6zs_IilT7WK5XMMaPxdRv0r9h92ZOaylEie3CORCsTKNa0pqPAGOagmlyzMQ33YvWiA4aOa17wohmI97QcY5Pd4KxggHc86Jz7VghLz8zv4LDZo

 

Уважно вивчіть всю базову інформацію. В ній часто приховані секрети та фішки, що дозволяють збільшити ваші шанси на перемогу. Наприклад, перелік множників, що підвищують загальний виграш раунду, або опис спеціальних символів, розкривши які, ви переможете.