Стан волосся, шкіри та нігтів завжди є показовим у сприйнятті загального образу жінки. Особливу увагу на себе привертає саме зачіска, оскільки волосся зі своєю довжиною може займати значну площу відносно зросту та параметрів тіла дівчини. 

Важливим показником його вигляду є якість та здоровий стан. Не лише в перукарнях можна подбати про стан волосся, що дає здебільшого лише естетичний ефект. Клініки медичної косметології з широким спектром послуг, про який детально на https://goldlaser.com.ua/ua/nashi-poslugi/likuvannja-oblisinnja/plazmoterapija-volossja/. Вони мають на меті відновлення волосяного покриву та оздоровлення шкіри голови. 

Qqb9NiAyyDwDX3Dz7NVaELPEPrY0l23fiQS5yAIDP3GOhvbc7dR7f4K32b-HL4wk4uw1ExV2kTLhJdXMugT_CW73aZnfmeBz-tuQ6jcdaxguZXaSSPxyD-rwJT1NrvXTBUFNtrIGfVMOBZF65Ns0bnk

Створення розкішної густої зачіски шляхом внутрішнього зміцнення волосяних фолікулів, покращення їх живлення, кровообігу та стимулювання до росту забезпечує найефективніший результат. Почати можна з плазмотерапії.

Плазмотерапія

Плазмотерапія шкіри голови — це фундаментальний метод у боротьбі за красиве доглянуте волосся. Інʼєкційна терапія базується на використанні власної плазми крові пацієнта, що збагачена тромбоцитами. При проходженні процедури курсом підвищується ресурс кровоносних судин, забезпечується якісне живлення волосяних фолікулів, покращується кровообіг волосистої частини, нормалізується вироблення сального секрету. Процедура початково не про естетичний догляд, а про глибинне здоровʼя кожного волосяного фолікула, що при активній фазі росту дає неймовірний результат. 

Мезотерапія

Мезотерапія шкіри голови теж спрямована на оздоровлення шкірного покриву та волосяних фолікулів, що дає тривалий якісний результат. Трихолог згідно з анамнезом пацієнта, результатів аналізів та діагностики стану шкіри голови визначає необхідність введення того чи іншого препарату з відповідним складом. Мезотерапія забезпечує якісне живлення волосяних фолікулів і покриває дефіцит поживних речовин, мінералів та амінокислот, які може недоотримувати волосяна цибулина. 

Масаж шкіри голови

Масаж шкіри голови завжди має бути в арсеналі красунь, що прагнуть до розкішного волосся. Ручний чи апаратний — він покращує кровообіг епідермісу, в якому знаходяться волосяні фолікули. Активуються обмінні процеси на клітинному рівні та забезпечується надходження поживних речовин до кореня кожної волосинки. Метод завжди актуальний.

Вітамінні комплекси

Медикаментозна терапія вітамінними комплексами та препаратами нерідко є частиною лікування шкіри голови, профілактики випадіння волосся та активації його росту. Трихолог в індивідуальному порядку підбирає необхідні групи вітамінів, що покривають дефіцит та ведуть на шлях до здорового, густого і блискучого волосся.

І тільки в останню чергу салонні доглядові процедури можуть покращити естетичний вигляд волосся. В ідеальному варіанті необхідно підбирати процедури разом з трихологом, що знає тонкощі стану волосяного покриву та убезпечить від термічних пошкоджень чи хімічних складів, що зовсім не підходять за типом шкіри голови пацієнтів.