Віденський університет економіки та бізнесу (Wirtschaftsuniversität Wien або WU) є маяком академічної досконалості в Європі, залучаючи студентів з усього світу. А для майбутніх студентів, які мріють розпочати свою академічну подорож у WU, підготовка до вступу і адаптація до життя у новій країні є вирішальними.

Академічна вимогливість і переваги

WU відомий у всьому світі своїми винятковими академічними стандартами та інноваційним підходом до освіти. Розташований у самому серці Відня, університет отримав престижну потрійну акредитацію: від Лондонської асоціації MBA AMBA, Брюссельської EQUIS та Тампської асоціації розвитку університетських шкіл бізнесу AACSB International. Лише 1% усіх університетів світу мають такий рівень акредитації!

Університет пропонує широкий спектр програм бакалаврату, магістратури та докторантури з економіки, ділового адміністрування, права та соціальних наук. До складу викладачів WU входять шановні вчені, дослідники та експерти галузі, які є передовими у своїх галузях, гарантуючи студентам отримання освіти світового рівня.

З сильним акцентом на міждисциплінарному навчанні та практичному застосуванні знань, WU озброює студентів навичками, компетенціями та знаннями, необхідними для досягнення успіху в сучасній динамічній глобальній економіці. Сучасне обладнання університету, передові дослідницькі центри та середовище спільного навчання сприяють інноваціям та креативності.

Перші кроки та вибір факультету

Ступінь бакалавра WU Vienna — це ваш стартовий майданчик для кар’єри з майбутнім. Широкі можливості для персоналізації дають вам шанс навчитися ключовим навичкам для вашого професійного життя та розвинути свій індивідуальний профіль.

Ви здобудете навички у багатьох сферах бізнесу та економіки, а також отримаєте доступ до найсучаснішого кампусу WU, інфраструктура якого забезпечує простір для дискусій, обміну думками та спілкування. В університеті є великий вибір позакласних програм, мережевих заходів і заходів для побудови кар’єри. А якщо ви вирішите здобути післядипломну освіту, широкий спектр магістерських програм дає вам можливість відточити свій спеціалізований досвід.

WU пропонує 3 програми бакалаврату: «Бізнес, економіка та соціальні науки» (BESC), «Бізнес та економіка» (BBE), а також «Бізнес-право» (JUS+).

Всі 3 програми відомі своєю винятковою якістю, високим рівнем інтернаціональності та практичною актуальністю.

Програма з бізнесу, економіки та соціальних наук (BESC) надає студентам міцну основу в галузі бізнесу та економіки, а також широкий вибір факультативних та спеціалізованих предметів для персоначної програ. BESC охоплює ділове адміністрування, міжнародне ділове адміністрування та інформаційні системи, а також економіку та соціоекономіку. Мова викладання – німецька.

Програма з бізнес-права (JUS+) – це юридична програма, що поєднується з добре обґрунтованою базою в галузі ділового адміністрування. Програма зосереджена на обох дисциплінах і готує студентів до кар’єри на перетині права та бізнесу. Мова викладання – німецька.

Програма з бізнесу та економіки (BBE) – це новітня бакалаврська програма WU, яка має широкий, глобальний підхід до бізнесу та економіки. Вона розглядає поточні економічні виклики, допомагає студентам розвивати важливі міждисциплінарні навички та надає широкі можливості для налаштування та спеціалізації програми. Мова викладання – англійська.

Підготовка до вступних іспитів WU

Вступні іспити до WU є ключовим кроком для багатьох амбітних студентів, які прагнуть отримати якісну освіту в сфері економіки, бізнесу та соціальних наук. Підготовка до вступних іспитів в WU вимагає систематичного та цілеспрямованого підходу, оскільки конкуренція серед абітурієнтів велика, а стандарти високі. Саме тому розуміння академічних очікувань і структури іспитів має вирішальне значення для успіху.

Для вступу на бакалаврську програму університет використовує комбінацію типів іспитів, включаючи письмові іспити (есе, тематичні дослідження), усні іспити, тести з вибором відповідей і презентації проектів. Перевіряються ваші знання обчислень, навички аналізу інформації та критичного мислення. Студентів тестують на знання алгебри, математичного аналізу, статистики та фінансової математики. Готуйтеся до вправ і завдань, пов'язаних з бізнес-контекстами та економікою.

Необхідно також продемонструвати навички вільного володіння англійською чи німецькою мовою (в залежності від того, на яку програму ви подаєте документи) на рівні С1 та підтвердити це сертификатом.

Підготовка до вступних іспитів у Віденський університет економіки та бізнесу може бути вимогливою, але з правильним плануванням та підходом вона може стати захоплюючим та нагороджуючим досвідом. Зосередьтеся на своїй меті, залишайтеся мотивованими та не сумнівайтеся у своїх здібностях - і успіх обов'язково буде на вашому боці.