Індика – це окремий підвид рослини родини конопляних, описаний ще у 18 столітті. У природньому стані вони ростуть у субтропіках, найбільше поширені у Пакистані, Тибеті, Лівані, Індії, Афганістані, Марокко.

Індика має потужний седативний вплив, який забезпечує розслаблення і навіть оніміння, що допомагає умиротворити розум. Людина опиняються у стані нірвани. Рослини цього сорту відносять до дуже ефективних лікувальних засобів, тож вони активно використовуються у країнах, де дозволено вживання медичного канабісу.

Купити насіння коноплі Індики ви можете на https://harvestseeds.com.ua/indika-ua від найкращих виробників. Інтернет-магазин дозволяє легально купити насіння марихуани у медичних цілях.


Як вирощувати Індику?

Якщо ви хочете вирощувати Індику в Україні, відповідно до кліматичних умов, цей сорт канабісу оптимально висаджувати навесні, коли температура вночі буде не нижчою за +10С. Насіння коноплі проростає через 10 – 14 днів. За тиждень після цього починається процес вегетації.

Індика відрізняється стрімким розвитком і підвищеною гіллястістю, вона швидко набирає зелену масу. Цей період триває близько місяця. В цей час варто забезпечити гарну якість освітлення. Період освітлення за добу має тривати не менше 14 годин. Якщо ви вирощуєте марихуану в приміщенні – понад 18 годин.

Дуже важливо слідкувати за рівнем вологості. Якщо ґрунт пересихає, важливо швидко його полити. Цей сорт марихуани дуже погано переносить нестачу вологи і його продуктивність одразу знижується. На цьому етапі також варто забезпечити підживлення азотом, добривами з калієм і фосфором. Підживлення варто робити не рідше за 2 рази на місяць.

Коли світловий день зменшується, починається цвітіння рослин. Гілки починають вкриватися суцвіттями, а в навколо буде відчутний характерний аромат. Цей період у Індики триває близько 6 – 10 місяців. Треба підтримувати звичний режим поливу, але підживлення треба змінити і збільшити дозу фосфору.

Останній етап – стадія харвесту – завершення роботи гровера і збір врожаю. Перед ним треба припинити вносити підживлення і знизити до мінімуму полив.

Продуктивність індичних культур сягає 300 – 500 гр готових плодів з 1 м2 плантації.

Різні техніки дозволяють підвищити продуктивність рослин. Живучість цього сорту зробила Індику універсальним варіантом для способу вирощування: вона чудово росте як і приміщенні, так і на вулиці. Рослини не бояться обрізання, прищипування, тож гровер може скористатися методом суперкроппінга або іншим для створення великих кол з другорядних гілок.