У наш час пластикові карти стали невід'ємною частиною сучасного способу життя, які дозволяють не лише здійснювати покупки та сплачувати рахунки, але й керувати фінансами взагалі. Вони забезпечують зручність та безпеку у фінансових операціях, а також стають надійною підтримкою у разі виникнення непередбачених витрат. Якщо ви думаєте, що для отримання віртуальної кредитної картки з  кредитним лімітом потрібно відвідати банк особисто та чекати в черзі, ви помиляєтесь. Нині це можна зробити віддалено, завдяки онлайн-банкінгу.

Важливим переваговим аспектом використання віртуальних кредитних карт є їх високий рівень безпеки. Сучасні технології шифрування та двофакторна аутентифікація роблять транзакції максимально захищеними від шахраїв та несанкціонованого доступу до особистих даних та фінансових ресурсів. Багато віртуальних кредитних карт також надають можливість тимчасового блокування або скасування картки у випадку втрати або крадіжки, що дозволяє оперативно захистити кошти користувача від несанкціонованих транзакцій.

Як отримати картку онлайн

Після успішного відкриття кредитної картки онлайн у «Банк Кредит Дніпро» ви можете одразу почати користуватися нею. Для цього потрібно перейти на веб-сайт банку та заповнити спеціальну онлайн-форму в особистому кабінеті. Також є можливість замовити фізичну картку, яку можна отримати в будь-якому відділенні банку або через кур'єра.

Щоб відкрити картковий рахунок необхідно мати лише паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків. Інші документи можна надати додатково, якщо потрібно. 

Встановлення обмеження по кредиту

Без представлення фінансових документів, банк може видасти кредитну картку з нульовим кредитним лімітом або з обмеженням. Умови використання дозволяють власнику витрачати не тільки власні кошти, але й позичені, оплачуючи за покупки та послуги у вигляді боргу.

Банк завжди переконується, що потенційний позичальник може вчасно повернути позичені кошти. Тому максимальний кредитний ліміт надається лише за умови підтвердження фінансової здатності клієнта. З введенням можливості відкривати кредитні картки онлайн, цей процес став набагато швидшим та зручнішим для клієнтів. Також варто зауважити, що умови видачі кредитних карток можуть різнитися залежно від банку та кредитної історії клієнта. Після отримання картки важливо уважно ознайомитися з умовами використання, тарифами та комісіями.