Офіційний реліз нової версії консолі ПС 5 Слім від компанії Sony відбувся 10 жовтня 2023 року. Завдяки компактним розмірам та покращеній продуктивності, ця модель одразу привернула увагу геймерів з усього світу. За габаритами вона на 30% менше, у порівнянні зі стартовою серією.

Ключові характеристики новинки залишилися незмінними, тому вона сподобається пристрасним ігроманам. PS5 Slim вийшла з чотирма знімними панелями, верхніми глянцевими та нижніми матовими, завдяки чому виглядає вона дуже привабливо. Придбати її пропонує інтернет-магазин Retromagaz.

Відмінності Слім від стандартної моделі

Більш компактна новинка, адже важить на 30% менше основної версії. Серед інших особливостей:

  • SSD на 1 Тб для більш швидкісного завантаження;
  • більше портів USB-C і USB-A для підключення різноманітних пристроїв;
  • знімний дисковод PS5 Digital – дозволить збільшити функціональність консолі;
  • можливість розширити обсяг пам’яті за допомогою зовнішніх накопичувачів.

Завдяки компактним розмірам ПС 5 Слім легко розмістити на полиці під телевізором, адже вона не займає багато місця. Якщо придбати додаткову підставку, можна закріпити пристрій вертикально.

Які основні переваги

Ігрова консоль Slim компактна, тому добре впишеться у дизайн невеликої вітальні. Її легко встановити й переносити з одного місця на інше навіть в обмеженому просторі. Геймерам доступний дуже великий вибір ігор, включно з мультиплатформою, інді проєктами та всією бібліотекою попередниці ПС 4 в кращій якості.

Завдяки покращеній енергоефективності PlayStation 5 Slim не споживає багато електроенергії. Будь-який геймер оцінить наявність знімного дисководу для цифрових та фізичних ігор, а також можливість розширити пам’ять завдяки додатковим роз’ємам і зовнішнім пристроям.

ПС 5 Слім – компактна версія популярної новинки, яку легко розмістити прямо під телевізором. Не зважаючи на невеликі розміри й вагу вона зберегла повний функціонал стандартної моделі та забезпечує доступ до великої кількості ігор.