Літієві акумулятори дуже затребувані на сучасному ринку. Вони активно використовуються у різних галузях діяльності, починаючи від маленьких електроприладів, закінчуючи промисловим обладнанням.

Найбільше поширення літієві акумулятори здобули у виробництві мобільних гаджетів (смартфонів, планшетів, лептопів та ін.), а також електромобілів, дронів, сонячних панелей, медичної апаратури (інсулінових насосів, портативних апаратів для ЕКГ, вимірювання тиску тощо).

До головних переваг літієвих акумуляторів відносять їх високу енергетичну ємність в поєднанні зі здатністю працювати тривалий час без необхідності підзарядки. Невеликі габарити стають у нагоді, коли мова йде про невеликі пристрої.

Купити якісні літієві акумулятори різного типу та ємності ви можете в інтернет-магазині AKKB за доступною ціною. У каталозі представлено продукцію від перевірених провідних виробників світу: LG-Ghem, Samsung, Boston-Power та ін.

Види літієвих акумуляторів

Сучасні виробники пропонують декілька видів акумуляторів, вироблених на основі літію. Вони мають різні характеристики та властивості, про які важливо знати перш ніж замовляти АКБ для власних потреб.

Найбільш поширені види літієвих акумуляторів:

1. Літій-іонні (Li-ion) – найбільш розповсюджені акумулятори, що використовують для виробництва смартфонів, ноутбуків, електронних годинників та інших невеликих пристроїв. Вони мають високу ємність та розраховані на тривалу експлуатацію.

2. Літій-полімерні (Li-Po) – легкі та гнучкі батареї, що використовують для деяких видів портативних апаратів, а також дронів, авто і т.п.

3. Літій-залізо-фосфатні (Li-FePO4) – ці АКБ стійкі до перепадів температури та механічних ударів, тому їх обирають для сонячних електростанцій, електромобілів та інших пристроїв, де необхідна висока ємність та надійність.

4. Літій-титанат (LTO) – нове технологічне покоління літій-іонних АКБ, що відрізняється високою ємністю, стійкістю до температурних змін, механічних пошкоджень, вогнестійкістю та розраховане на тривалу експлуатацію, тому їх обирають для нових моделей електромобілів, сонячних станцій та іншого обладнання, де необхідно забезпечити безперебійне живлення у складних умовах.

Всі ці види літієвих акумуляторів представлені в інтернет-магазині AKKB. Ви можете купити АКБ різного типу та ємності та привабливою ціною з доставкою по Україні.