Кілька років тому у гравців в онлайн  був досить обмежений асортимент ігор. гравці задовольнялися кількома десятками слотів і чекали або на джекпот, або на хорошу виплату за однією з ліній. Час змінився - з'явилося безліч слотів з іншими ігровими механіками. Також з'явилися і краш-ігри - наприклад, Sweet bonanza від  БК, яка нині є найпопулярнішим представником цього жанру. Про неї ви зможете дізнатися в подробицях на сайтісвіт бонанза. У цій статті ми поговоримо про те, що собою являє гра, як вона дає заробляти своїм користувачам, а також у чому полягають її мінуси і плюси.

Що таке Світ бонанза


Гра Sweet bonanza - це класичний краш-симулятор із головним героєм в особі Щасливчика Джо, який з'являється в кожному раунді на арені з реактивним ранцем за спиною. З моментом його появи на екрані ви побачите лічильник - на ньому зростає множник виграшу. Ставки необхідно робити до старту раунду - є два віконця на той випадок, якщо ви хочете отримати різні виграші з двох парі. Джо зависає над майданчиком і чекає моменту, щоб полетіти. Щойно він відлітає - лічильник зупиняється і нерозраховані ставки згорають. Якщо до цього моменту ви встигли зафіксувати виграш, натиснувши кнопку "Забрати гроші", то ви залишилися в плюсі.

У гри є ще дві функції - автовиведення та автоставка. У першому випадку ви можете вивести реальні гроші у вигляді виграшу після досягнення певного коефіцієнта. У другому - поставити ту саму суму, яку використовували в попередньому раунді для парі, на наступний. Грати в світ бонанза можна через  офіційний сайт. Є можливість грати через ПК, а також за допомогою мобільного додатка для Андроїд та iOS.

Як грати в Sweet bonanza


Для початку гри варто відкрити  сайт. Ви можете зробити це, використовуючи  дзеркало - у тому разі, якщо сайт сервісу заблоковано у вашій країні. Щоб не шукати альтернативні адреси, користуйтеся додатком для свого смартфона - ідеальний спосіб гри по телефону. На сайті  завантажити програму можна буквально за кілька секунд.

Далі зробіть наступне:

Відкрийте сервіс і пройдіть реєстрацію (або виконайте в  вхід у систему);
Знайдіть у пошуку або на головній сторінці гру Sweet bonanza;
Запустіть її та налаштуйте суму ставки;
Починайте гру!

Переваги та недоліки гри


Одним із головних недоліків Sweet bonanza від 1 вин є те, що є висока ймовірність програти весь банк. Серії сигровок із коефіцієнтами менш як 2,00 із 5+ раундів трапляються досить часто, тому ризик нарватися на неї завжди присутній. Намагайтеся розраховувати свій банк правильно, щоб не потрапити в неприємну ситуацію і не залишитися без грошей.

 

Переваг набагато більше. Це і чудовий функціонал, що спрощує гру, і можливість зловити в моменті дуже великий множник, забезпечивши прекрасний виграш на астрономічну суму. Також у гри приємний інтерфейс, досить швидкий розрахунок ставок і є можливість вивести виграш оперативно будь-яким зручним способом. Пам'ятайте про те, що рішення про реєстрацію в , поповнення ігрового рахунку та укладення парі в Sweet bonanza ви ухвалюєте самостійно і несете за це особисту відповідальність.