Основою успішної покупки є можливість зіставлення усіх пропонованих альтернатив та їхніх цін, ознайомлення з думками інших клієнтів про продукцію, вибір із широкого спектру товарів без нагальної потреби поспішати. Цим вимогам відповідає веб-магазин «OGOmart», який на своєму порталі https://ogomart.com.ua презентує величезний вибір усього потрібного для затишного проживання, спортивних занять, догляду за домашніми улюбленцями та авто, приготування страв та різноманітних хобі від риболовлі до йоги. Аби клієнт міг скористатися повним функціоналом вебсайту, йому необхідно зареєструватися на порталі. Це надасть йому можливість переглядати статус замовлення та історію попередніх покупок. Також це відкриває доступ до ексклюзивних знижок, які доступні лише постійним клієнтам.

Магазин «OGOmart» регулярно проводить акції, де можна набути відомі продукти зі знижками до 50%. Для кожної акційної пропозиції вказано термін, протягом якого діє знижка. Найбільш затребувані товари мають спеціальні мітки. Для полегшення вибору, новинки асортименту також позначені відповідними знаками.

Асортимент продукції у «OGOmart» охоплює:

  • Вироби для оселі, зокрема меблі та годинники, кухонне обладнання та предмети для приготування їжі, сантехніку, товари для ремонту, широкий вибір домашнього текстилю та декоративних елементів, килими, каміни та інше
  • Усе для спорту, активного дозвілля, хобі, туризму, риболовлі, музичних занять та інших захоплень.
  • Продукція для догляду за тваринами: пристрої для видалення паразитів, лапомийки, поїлки, рукавички для розчісування тощо.
  • Товари для автомобілів: аксесуари, комплекти для ремонту шин і дисків, масла та автохімія, пилосмоки для авто та інше.
  • Одяг для дорослих і дітей.
  • Дитячі товари та іграшки: надувні водні килимки, столики для малювання, м'які іграшки, роботи, ролики, 3D-ручки, літаючі ляльки та танцюючі іграшки.
  • Клієнти можуть придбати подарункові сертифікати на свята, вказавши електронну адресу обраного одержувача.

Замовлення приймаються цілодобово. Задати питання можна за контактними номерами, що зазначені на сайті. Також на порталі можна ознайомитися з відгуками покупців, що допоможе зробити виважений вибір.