Лазерне шліфування обличчя – це одна з найпопулярніших естетичних процедур, що кожного пацієнта вражає своїм кінцевим результатом. Апаратна методика дозволяє повністю оздоровити та омолодити обличчя без будь-яких елементів хірургічного втручання. Для вдалої естетизації шкіри необхідно:

 • знайти висококваліфікованого спеціаліста;
 • обрати сертифіковану лазерну установку для проведення шліфування відповідного типу, що допоможе покращити саме вашу ситуацію зі шкірою;
 • пройти курс лазерних процедур для тривалого результату.

 

Усі ці три складові ідеально поєднуються при проведенні процедури лазерна шліфовка обличчя в клініці Анакосма, що підтверджують задоволені відгуки пацієнтів на сайті медичного закладу. 

 

Оскільки лазерне шліфування стимулює повне оновлення клітин епідермісу та верхніх шарів дерми, то процедура потребує особливого догляду після її проведення.

 

Етапи відновлення шкіри

 

Реабілітаційний процес та загоєння шкіри після лазерного впливу починається одразу по закінченню сеансу. Безумовно, сучасні лазерні технології дозволяють з мінімальною травматизацією та максимальним комфортом провести лазерне шліфування, але старому ороговілому шару потрібно повністю відлущитися, щоб шкіра покрилася новим омолодженим епідермісом. Тому для самого обличчя процес апаратної стимуляції до регенерації є не природним, а значить і шкіра поводить себе дещо інакше.

 1. Одразу після процедури шкіра пацієнтів набуває яскравого червоного забарвлення, що свідчить про її термічну обробку лазером. Верхній шар стає чутливим і це є нормою. 
 2. У перші дві доби після шліфування обличчя може набрякнути залежно від індивідуальних особливостей шкіри пацієнта. Цей факт свідчить про прилив крові до тканин та виходу плазми у структури шкіри. У середньому за один або два дні набряк сходить.
 3. Перший тиждень є особливим у відновленні шкіри після лазерного шліфування. На обличчі можуть зʼявитися скоринки як наслідок травматизації та підсихання верхнього обробленого шару клітин, на місці яких через два-три тижні зʼявиться нова гладка шкіра.
 4. Процес підсихання та відлущення скоринок триває у кожного по-різному. Головне – не чіпати шкіру, щоб не спровокувати появу рубців на місці скоринок.
 5. Приблизно через місяць ваша шкіра повністю оновлюється.

 

qWE5CirCW7YEKvXUBOt1X4YV1EfZPvceq0rkLLBMCozdSVvVsQGRQqcMpLkTCzcokzRdOu4O9TmRIRApdAdwarGcZMUbVp5spYwuxqidI2041gOjQt057JtsMA-GJDq7KCh5V0TFDRqpqHbg

 

Як доглядати за шкірою після шліфування?

Допомагати та прискорювати процеси регенерації клітин шкіри нема потреби, а створити комфортні умови та потурбуватися про потреби оброблених ділянок при відновленні після шліфовки – обовʼязково. Шкіра після лазерного шліфування потребує:

 • мінімізації впливу сонячних променів та використання засобів з SPF;
 • захисту від потрапляння забруднень, хімічних речовин та будь-яких механічних пошкоджень;
 • спеціального дбайливого догляду, який підбирає ваш лікар;
 • спокою, комфорту та терплячості при проходженні повної регенерації дерми та епідермісу, що триває приблизно 20-26 днів.

 

Після лазерного шліфування варто дати шкірі обличчю час, щоб вона засяяла оновленим здоровим блиском!