Сюжети, які занурюють у пригоди Дикого Заходу, завжди пропонують велику кількість адреналіну та позитивних відчуттів. Тож, цього разу, студія Hacksaw також вирішила не скупитися на бурхливі подробиці. 4 січня у мережі з’явилася нова консоль під назвою “2 Wild 2 Die”, насичену дикими додаваннями, множниками та іншими захопливими бонусами.

Всі дії відбуватимуться на сітці 5х4, яка має 15 виграшних ліній. При цьому, гра має високу дисперсію та повернення 96.25%. І, хоча гравці мають змогу вибрати ставку від 0.10 до 100 кредитів на спін, слот має деморежим. Також, завдяки рейтингу казино https://rcgroup.com.ua/freespins/, можна отримати фріспіни за реєстрацію.

Базові обертання та початкові винагороди

У вогняній грі про Дикий Захід, гравці зустрінуть дівчину-ковбоя, яка постійно взаємодіятиме з барабанами сітки. А, під час різних рівнів, змінюватимуться локації пустельного містечка, серед яких гамірливі вулиці та атмосферні курні салуни. Щодо відтворення винагород, звичайні комбінації здатні забезпечити:

  • Покерні карти, від х0.2 до х3;
  • Череп бізона, ковбойський капелюх та револьвер, х1 - х10;
  • Дівчина з темним волоссям та жінка-ковбой, х2 - х15;
  • У якості Вайлда тут діє позначка “Х”, яка надає х15 за п’ять символів, а скаттера - значок шерифа.

Але ж, якщо пощастить, гравець має змогу отримати додаткові зображення, які здобувають бонусні винагороди. По-перше, це іконки перезавантаження та плакати розшуку з білим або чорним множником. По-друге, є срібний та золотий револьвери, що під час бонусного раунду можуть випускати 1-6 куль. А, у підсумку, гемблер має можливість отримати до х15 000 до ставки.

Декілька слів про доступні бонуси 2 Wild 2 Die

Аби почати шлях до джекпоту, потрібно висадити мінімум три символи розкиду. Далі, гравець отримає три життя, які скидаються за кожної появи револьверів або символів перезавантаження. Котушки рухатимуться доти, поки ці символи не складуться і не помножать розмір ставки.

Перезавантаження збирає срібні револьвери та заряджає їх 1-6 патронами задля миттєвого пострілу. Також, на екрані з’явиться 6 плакатів розшуку, серед яких присутні значення додавання або множення. Перші дають від х2 до х500, а другі - х2 - х20. Рівень триватиме до закінчення куль у револьверах. А, якщо з’явиться золотий револьвер, загальна вартість всіх пострілів відразу зарахується до балансу.

До речі, срібні та золоті револьвери можуть взяти участь й в основній грі. Якщо коротко, срібні пристрої отримують до шести куль, а за умови потрапляння “у яблучко” кілька разів, виграш збільшиться від 2 до 200 разів. Ба більше, вони перетворюються на вайлд. При цьому, золотий револьвер відразу стає диким та забезпечує відповідний множник.

Окремо, є бонуси “Дикої стрілянини” та “Кращого пострілу”. Перший надає 10 фріспінів за 4 скатера, а другий - додатково 3 картки розшуку. Також, кожен призовий раунд можливо активувати за гроші. Це: х100 - три револьвери, х130 з потрібними та розшуковими плакатами та х200 з “Кращим пострілом”. І насамкінець є платні покращені раунди “Дикої стрілянини” та “Кращого пострілу” за х260 та х400.