Якісний інструмент допомагає виконати будь-яку роботу набагато швидше та ефективніше. Це стосується і проведення робіт самотужки в домашніх умовах, і професійної роботи на будівельних майданчиках. Відома компанія «APRO» у інтернет-магазині на сайті https://apro.ua/ пропонує великий асортимент усього необхідного обладнання та інструментів, які можуть знадобитися для великого спектру робіт. Великий вибір пил різних видів, шуруповертів та дрілей, працюючих, як від мережі, так і від акумуляторів, кутові шліфмашинки, зварювальні апарати, потужні компресори, перфораторів та витратних і кріпильних виробів можна придбати у магазині за доступною вартістю, з гарантією якості та довгого терміну безвітказної експлуатації.

Компанія «APRO» надає гарантію на все обладнання та інструмент у інтернет-магазині «APRO». Також усім клієнтам надається сервісне обслуговування придбаного обладнання, яке складається з безкоштовної очистки та діагностики. Також спеціалістами компанії «APRO» у разі потреби проводиться необхідний ремонт обладнання швидко та якісно. На сайті магазину вказана послідовність дій для звернення до сервісних центрів «APRO».

Інтернет-магазин працює щодня. Графік роботи та контактні телефони, за якими можна поставити всі питання, що цікавлять технічним фахівцям з вибору техніки та обладнання, вказани на сайті. Також можна звернутися в онлайн-чат із фахівцем на сайті магазину.

Асортимент продукції від магазину «APRO»

Знаючи потреби своїх клієнтів, інтернет-магазин пропонує великий асортимент найбільш затребуваного електро-, бензо- та пневмоінструменту та обладнання, що дозволяє здійснювати роботи як в домашніх особистих цілях, так і для професійного використання. Представлено таке обладнання:

  • Електростанції та генератори
  • Все для зварювання – обладнання, аксесуари та супутні матеріали
  • Великий асортимент ручного інструменту
  • Електроінструмент, що працює на акумуляторах
  • Широкий вибір садової технікі
  • Бензоінструменти, електроінструменти та пневмоінструменти
  • Великий асортимент витратних інструментів та кріпильних виробів

На сайті магазину у розділі «Спецпропозиції» можна знайти вигідні пропозиції зі знижками.

Доставка обладнання та інструменту відбувається компанією «Нова Пошта» до відділення або кур’єром на вказану при покупці адресу. Можливі різні способи оплати товарів. На сайті надаються рекомендації, як здійснити покупку приватним покупцям та юридичним особам за допомогою додатка «Приват 24».