Будівництво - важлива сфера, що складається з різних процесів. Кожен із них в комплексі забезпечує довговічність майбутньої споруди. Самі роботи трудомісткі, виключно людським ресурсом не обійтися. Для якісного виконання операцій на будівельних майданчиках застосовують спецтехніку різного типу та вантажні машини. Серед популярних виробників будівельної техніки можна виділити JCB Україна. Англійська компанія впевнено завоювала позиції на ринку, а без її обладнання складно уявити будівництво. Компанія Мінірент пропонує оренду спецмашин, обладнання та інструментів у Києві та області на вигідних умовах.

Які плюси оренди будівельної техніки?

Для того, щоб процес будівництво проходив ефективно та якісно варто обирати надійну будівельну спецтехніку. Оренда - економічно вигідне рішення, що дає можливість отримати всі переваги від спеціальних машин:

  • Підвищення швидкості проведення робіт. Навіть найпростіше спеціалізоване обладнання виграє у ручної праці робітників по швидкості. А якщо це облаштування фундаменту, роботи з ґрунтом і важкими матеріалами вручну задачі затянуться на довго - без техніки не обійтися.
  • Покращення якості. Споруди мають бути довговічні та міцні. Правильна підготовка майданчика будівництва, надійний фундамент та зведення стін за допомогою механізмів значно покращують результати.
  • Фінансова вигідність. Невеликим будівельним організаціям вкладати в кошти в покупку спецмашин зовсім не вигідно. Тим більше потрібно обслуговувати та зберігати їх правильно, а це знову витрати. Оренда стане оптимальним рішенням. 

Якою буває будівельна техніка? 

Будівельна техніка буває як універсального варіанту, так більш вузько спеціалізованого характеру. Можна розділити її на три категорії в залежності від призначення.

Підготовка будівельного майданчика

Зазвичай це робота з ґрунтом на ділянці, формуванням втрамбована, стійкої поверхні. Застосовують екскаватори JCB та інших брендів - універсальні машини, з можливістю кріплення навісного обладнання, що розширює функціонал. Так, за допомогою ковша можна розпушувати, переміщати землю, навантажувати її, рити котловани, вирівнювати ділянку та ін. Грейфер, гідромолот та гідро ножиці стануть помічниками в демонтажних завданнях. Бульдозер з відвалом допоможе перемістити ґрунт ділянки на початковому та завершальному етапі робіт. Навантажувачі допоможуть переміщати будматеріали. 

Облаштування фундаменту

Копер, ямобур, бетонозмішувач, бетононасос. Це обладнання допоможе сформувати конструкцію майбутнього фундаменту, забити палі, провести геодезичні дослідження, встановити стовпці, викопати лунки, пробурити свердловину. Основа фундаменту бетон простіше залити за допомогою спецобладнання. 

Будівництво каркаса та зведення даху

Для робіт безпосередньо над стінами будинку часто застосовують автокран та автовишку. Вони дозволять підняти матеріали та самих робітників на потрібну висоту. Крім цього на майданчику можна зустріти вантажні машини: панелевоз, довгомір та самоскид. Вони здатні транспортувати матеріали різної форми: панелі, стовпи, палі, труби, сипучі матеріали.

Всі види будівельної спецтехніки доступні в оренду у компанії Мінірент. Це автопарк з різними характеристиками, можливістю підібрати під задачі замовника. Всі машини проходять своєчасне технічне обслуговування та якісно виконують свою роботу.