В Україні є люди, включно з біженцями, які роблять значні пожертви на допомогу армії, використовуючи при цьому виграші в азартних іграх. Далі 7 історій, як гравці пожертвували мільйони на користь солдатів України.

  • Одесит Василь Гаца виграв в онлайн-казино чотири мільйони гривень. Він придбав для бійців автомобіль, зарядні станції та іншу екіпіровку. Василь залучає всіх охочих допомогти нашим воїнам у зборах на необхідне обладнання. Компанія VBET Ukraine, яка регулярно пропонує новим користувачам бездепозитні бонуси за реєстрацію з виведенням, підтвердила виграш і висловила подяку гравцеві за його рішення.
  • Українка із Закарпаття виграла тридцять мільйонів гривень у парі-компанії Parimatch. Замість того щоб витратити гроші на себе, вона вирішила відправити гроші на допомогу українським прикордонникам. За кошти, отримані від неї, замовили десять тисяч наборів форм для прикордонників. Благодійниця висловила радість, що гроші відправила на потрібну справу.
  • Полтавський більярдист Дмитро Бєлозєров став переможцем Кубка України зі спортивного більярду і відправив сорок тисяч гривень на купівлю квадрокоптера для Збройних сил України.
  • Андрій Мазуренко, який є відомим стримером, переміг у турнірі Victory Cup. А після перерахував виграш у розмірі вісімдесят тисяч гривень на допомогу ЗСУ. Також спільно з учасниками турніру було відправлено додаткові 55 550 гривень на благодійні цілі.
  • Олег Охотський грає в покер, і в Мадриді на турнірі виграв, перерахувавши свій виграш у розмірі сто двадцять тисяч гривень українським захисникам. Збірна України показала відмінні результати.
  • Олександр Петрик, який є гравцем збірної зі спортивного покеру, передав свій виграш Збройним силам України. Після участі в турнірі в Парижі, де він посів призове місце, Олександр вирішив перевести свої виграшні гроші в розмірі 3210 доларів на підтримку військових, які кожен день захищають країну.
  • Покерист Андрій Козленко з ніком BabyShark19 виграв 132 000 доларів на покерному турнірі і вирішив пожертвувати всі гроші на благодійність. Він активно транслює свою гру на своєму Твіч-каналі. У фіналі турніру він посів друге місце та отримав значну суму призових. Андрій планує використати ці гроші для допомоги українцям і просить своїх підписників запропонувати адекватні ідеї для використання коштів.

Незважаючи на великі втрати ЗСУ і те, що деякі із захисників живими додому вже не повернуться, матеріальна допомога дуже сильно допомагає військовим робити свою роботу.