Виробництво автомобілів, прокладання систем комунікацій, будівництво будинків та інші галузі просто не можуть працювати без постачання металопрокату. Ця категорія матеріалів особливо потрібна, оскільки відрізняється високою міцністю, стійкістю та доступною ціною. Зараз металобаза в Києві БЕКАС та безпосередні виробники пропонують широкий асортимент продукції з різною формою перерізу, розмірами, товщиною та технічними характеристиками. Що дозволяє підібрати оптимальну продукцію під будь-який проект.

Критерії вибору надійного постачальника

Перш ніж замовити металопрокат, важливо розуміти, що далеко не всі компанії надають якісну продукцію та професійні послуги. Для визначення надійного постачальника металопрокату важливо звернути увагу на ряд важливих критеріїв.

Асортимент

Відмінно, якщо металобаза має власний сайт, на якому можна ознайомитись із повним каталогом продукції. Окремі товарні картки дозволяють ближче ознайомитись із сортаментом, характеристиками та виконати пошук за артикулами. Відповідно чим більше каталог, тим простіше закупити необхідний метал в одному місці.

Відповідальність постачальника

Перевірити цей показник можна за такими показниками:

  • Співпраця металобази з авторитетними виробниками прокату. Як правило, така інформація зазначена на сайті або у торговому каталозі.
  • Важливо, щоб постачальник мав оригінали сертифікатів якості, які свідчать про відповідність продукту ДСТУ.
  • Відмінно, якщо представники компанії-постачальника надають допомогу у виборі прокату та допомагають орієнтуватися за каталогом. Виконати це можна по телефону, через месенджери чи безпосередньо в офісі.

Все це дозволяє оцінити якість продукції та зручність співпраці з компанією.

Додаткові послуги

Дійсно професійні постачальники, крім реалізації металопрокату, надають супутні послуги, які підвищують лояльність клієнтів. Добре, якщо компанія пропонує такі опції:

  • Нарізає прокат необхідного розміру. Така робота виконується лазером, фрезою, плазмовим різаком тощо.
  • Ще один важливий момент, який враховують постачальники, – підрізування країв. Це підвищує безпеку поводження з прокатом та запобігає деформації виробів.

Ці опції дозволяють підкреслити уважне ставлення до споживачів та особистий професіоналізм.

Ціни

Достатньо провести невелике дослідження щодо вартості на ринку й у конкретного постачальника. Бажано, щоб вони перебували у середньому ціновому діапазоні. Вкрай низька вартість викликає питання до якості, а висока до постачальника про надмірну націнку.

Крім вище описаних рекомендацій, не зайвим буде переглянути відгуки клієнтів компанії. З урахуванням цих факторів можна виділити топових постачальників, до яких можна звернутися для замовлення металопрокату.