Chaser – це один з надійних виробників рідин для вейпів. Компанія має українське походження та зараз активно завойовує ринок своєю якісною продукцією. Проте, далеко не всі прихильники паріння знають, чим саме відрізняється продукція, та які смаки представлені в лінійці. В цій статті дізнаємось детальніше, що являє собою рідина Chaser та її ароматичні композиції.

Декілька слів про бренд

Chaser Salt з’явився в продажу відносно нещодавно. Продукція була представлена майже 4 роки тому, але вже встигла стати однією з найзатребуваніших серед користувачів. Це обумовлено низкою переваг, які пропонує виробник. Серед них:

  • постійне вдосконалення рідин;
  • використання імпортних компонентів високої якості (вони поставляються з США, Польщі та Італії);
  • під час виробництва використовується сертифіковане обладнання, яке повністю відповідає всім встановленим вимогам.
  • розливання рідини під суворим контролем досвідчених технологів.

Ще однією особливістю є велика різноманітність смаків, яка постійно доповнюється.

Колекції сумішей

Не дивлячись на відносно короткий період на ринку, Chaser Lab вже встиг представити декілька цікавих колекцій. Серед них можна виділити серію органічних жижок Chaser Black з трьома варіантами міцності і 5 смаками. Крім цього, в каталозі представлена серія Silver. В її основі теж органічний нікотин, проте з більш оригінальними смаковими композиціями. Проте, найбільше різновидів представлено в категорії сольових рідин. Серед них лінійки PLUS, NEW, Lux Salt та багато інших.

Рідини Чейзер: смаки

Жижа Chaser представлена в десятках різних смаків. Якщо розглядати найбільшу категорію сольових варіантів, то в ній можна знайти безліч гармонічних ароматних поєднань. Серед найпопулярніших можна виділити кисле яблуко, чорницю з м’ятою, енергетик, полуницю з вершками, манго і апельсин, а також кока-колу з лимоном.

Крім цього, можна обрати ментолові види та жижки з ароматом тютюну. В колекції знайдуться також варіанти для любителів чогось незвичайного. Наприклад, цікавою є заправка Chaser зі смаком цитрусових желейних цукерок або фруктової жуйки. Ті, хто надають перевагу кислуватим смакам, можуть оцінити також рідину зі смаком лимонного пирога, а також полуниці з ківі.

Як вибрати рідину Чейзер?

Враховуючи десятки різних позицій в каталозі, зробити це іноді непросто. Якщо хочете полегшити завдання, тоді варто почати з типу нікотину. Виробник пропонує органічні та сольові варіанти. В другому випадку відчувається більш насичений аромат та швидше втамовується нікотиновий голод. Крім цього, варто звернути увагу на відсоток речовини. В каталогах знайдете варіанти з показниками від 2% до 6,5%.

Важливим критерієм є також ароматична композиція. В асортименті Чейзер знайдуть варіанти для тих, хто надає перевагу кислим, солодким, освіжаючим, кисло-солодким та екзотичним варіантам. Завершуючи вибір, зверніть увагу на об’єм.

“Джерело: vapeme.com.ua”