a858f788-97dd-4203-8caa-b52acbff7ef5_photo_2023-06-08_15.08.32.jpeg?auto=compress,format&rect=0,104,1280,533&w=2160&h=900

Початок повномасштабної війни застав багатьох з нас зненацька. З початком масованих обстрілів та вторгнення росії багато українців були вимушені покинути свої домівки, а ті, хто залишилися у своїх оселях на фронтових лініях, опинилися на межі гуманітарної кризи. Саме тому у 2022 році був створений фонд Пін Ап, про дії якого можна дізнатись більше завдяки сторінці в інстаграм: https://www.instagram.com/pinup.foundation/. Фонд і досі підтримує громадян, які на власному досвіді встигли відчути, що таке війна.

Діяльність фонду Pin Up

У рамках проєкту Line-Up фонд Pin Up зміг надати допомогу українцям навіть у найвіддаленіших прифронтових регіонах країни. Безпечними маршрутами досвідчені волонтери змогли привезти гуманітарку та технічні засоби для забезпечення електрики та інтернет-зв’язку до мешканців Куп’янського району Харківської області.

Коли Херсонська область була затоплена внаслідок підриву дамби росіянами, благодійний фонд зміг організувати доставку харчових продуктів, води, медикаментів, корму для тварин та рятувальних жилетів до Херсону, куди були евакуйовані мешканці області. Благодійний фонд Пін-Ап також реалізував такі ініціативи:

  • Разом з ГО «Неємія» проведено евакуацію 28 українських переселенців до міста Геренвен (Нідерланди).
  • Спільно з громадськими організаціями «Порядок» та «Ініціатива жінок Донбасу», Донецькою обласною військово-цивільною адміністрацією було зібрано та доставлено гуманітарну допомогу для жителів міста Костянтинівка.
  • Забезпечення київської клінічної лікарні «Феофанія» ліками та гігієнічними матеріалами.

Завдяки такій роботі фонду Pin Up багато людей отримали своєчасну підтримку та не залишилися одні у складний воєнний час.

Допомога фонду місту Харків

Восени та взимку 2022 року, коли українські міста зазнали масованих обстрілів свої енергетичної інфраструктури, фонд Pin Up також не залишився осторонь. Волонтери змогли допомогти багатостраждальному Харкову. У рамках цієї допомоги було здійснено:

У фонду є офіційна сторінка в Інстаграм, де команда систематично публікує новини та інформацію щодо реалізованих ініціатив. Долучайтеся та слідкуйте за новинами!

  • придбання та встановлення 10 генераторів, 10 буржуйок, 10 конвекторів, 25 прожекторів, 10 теплових подушок, 10 термоподів та 5 аптечок у харківських пунктах обігріву у рамках співпраці між PIN-UP Foundation та комунальною установою «Офіс реформ Харкова»;
  • купівля двох дизельних генератора, які використовувалися як резервні джерела живлення для котелень міста. Зокрема, 40-кіловатний генератор було встановлено для забезпечення електроенергією модульної газової котельні для забезпечення теплом двох житлових будинків, гуртожитку та коледжу;
  • придбання генератора Aksa для харківського метро. Цей генератор призначений для забезпечення стабільної та безперебійної роботи метрополітену у випадку відсутності електропостачання.