У реальному житті кількість індивідуальних спортивних дисциплін у рази менша, ніж командних видів спорту. Однак уже кілька років як ставки на дартс набирають популярності в беттінгових компаніях України. І букмекери розширюють лінію розпису в цьому спорті. Дартс не вирізняється динамічністю, але глядачів приваблює інтелектуальна складова. Тому з кожним роком усе більше бетторів звертають свою увагу на дартс під час укладання парі.

Типи ставок

Укладати парі на дартс є можливість як у прематчі, так і в лайві. У лайві варіантів пропонується для ставок менше, оскільки події швидко змінюються.

Виділяють такі основні ставки на дартс в Україні https://pari.win/uk/darts:

  • Чекаут - коли завершується сет за один підхід. Можна поставити на спортсмена або на тотал очок у чекауті, 

  • Фора - букмекер приймає ставки на різні ігрові відрізки часу. Ставлять на розрив за рахунком, кількість чекаутів, сетів, які зіграли, на використані дротики.

  • Чет/непарне - беттори можуть зробити ставку на дартс на парне або непарне число кинутих гравцями дротиків на різному ігровому проміжку часу.

  • Тотал - укладають парі на число влучень, зіграні сети. Можна робити ставку на індивідуальний тотал гравців.

  • Точний рахунок за партіями - гравець вгадує підсумок гри за кожною партією, точний рахунок. Однак висока складність прогнозування для беттора. Новачкам краще уникати подібного розпису.

Результат - беттор ставить на підсумок окремого сету або всього змагання, коли виявляє переможця (на його думку).

Є й менш поширені парі, наприклад: довгострокові прогнози (хто переможе в турнірі), на який за кольором сектор потрапить гравець, що кидає дротик останнім. Перш ніж зробити ставку на дартс, обов'язково потрібно вивчати прогнози. В іншому разі виграшу можна не дочекатися, втративши велику кількість коштів. Не завадило б розробити також свою власну стратегію. 

Як робити ставки на дартс

Дартс належить до індивідуальних видів спорту. І він іноді приносить несподівані результати. Трапляється, що фаворит виправдовує очікування і перемагає в турнірі, але іноді трапляються несподіванки. Важливий фактор - оцінка всіх нюансів перед матчем, ретельний і детальний аналіз попередніх битв. Важлива статистика очних зустрічей. Коли роблять ставки на дартс в Україні, бажано віяловим чином розподіляти фінанси. Досвідчені беттори рекомендують ставити мінімальний відсоток від банку. 

У беттінгу небагато стратегій гри на дартс. Велику вигоду принесе універсальна тактика. Хтось любить ставити проти фаворита, інші віддають перевагу ставкам на дартс на переможця лега. Адже в легах ситуація часто змінюється і не рідкість, коли спершу коефіцієнти на одного учасника високі, а потім вони різко падають до гранично низьких. Досвідчені беттори цим користуються. 

Укладати парі на дартс цікаво і прибутково, практично завжди присутня трансляція і прямий ефір. Завдяки цьому можна швидко реагувати на зміну обставин і робити вигідні ставки. А українські беттори останнім часом радують широким розписом ставок на дартс.