Престижна виставка в Мюнхені завжди знайомить відвідувачів галереї з неймовірними останніми тенденціями, що визначатимуть майбутнє автомобільної промисловості. Впливові лідери автомобільних технологій з усього світу представляють свої передові розробки на виставці IAA Mobility. В часи, коли автотранспорт прагне досягти бездоганності та екологічності, гасла "інтелектуальний" та "розумний" виявилися найбільш вживаними серед прихильників автоіндустрії.

Ситуація сьогодні

У сьогоднішньому світі, як ніколи раніше, люди відчувають потужний вплив клімату, і саме тому все більша кількість населення прагне придбати собі саме автомобіль. Крім того, цьогорічна головна тема виставки — цифрові технології. Організатори виставки пильно стежать за діяльністю компаній у галузі побутової електроніки, таких як LG і Samsung, які вводять нереальні сучасні нововведення. Так само як власники онлайн-казино стежать за кращими розробниками ПО, щоб забрати до свого ігрового каталогу лише найбільш перспективні гральні автомати.

Японська компанія Sekisui є виробником матеріалів для різних галузей промисловості, включаючи автомобільну індустрію. Зараз вже 60 років, як вона успішно діє на європейському ринку, надаючи продукцію для автомобільного сектору. Цікавий факт полягає в тому, що, за даними компанії, її розробки використовуються в 75% сучасних європейських автомобілів. Акцент робиться на виготовленні компонентів для автомобільних вікон, і ця концепція демонструє майбутність інноваційних вікон на концептуальному автомобілі. Головними особливостями розробок компанії є те, що:

  • за допомогою сенсорного управління скло може стати прозорим, потім знову затемненим;
  • для передньої двері було інтегроване вікно автомобіля;
  • через відсутність дверних важелів, на склі розміщено мобільний доступ та індикатор символів.

На виставці в Мюнхені також представлені передові цифрові технології для автомобілів.

Автомобільні цифрові технології від Sekisui

Компанія Sekisui відкриває шлях до інноваційного майбутнього, розробляючи сучасні дисплеї нового покоління, які мають потужність виводити інформацію на переднє скло автомобіля. За словами Масасі Янаі, директора з планування продукції у SEKISUI Europe, дисплеї можуть показувати різні дані, включаючи навігацію, телефон, радіо і годинник, прямо на склі. А під час користування режимом автономного водіння, вони можуть перетворити скло на справжній кінотеатр. І коли виникає аварійна ситуація або потрібно буде ручне керування, зображення зникає з екрана, і скло стає прозорим.

Компанія Sekisui вже сьогодні постачає передові технології для виготовлення передніх скель автомобілів. На їхньому заводі в Нідерландах створюється спеціальна плівка для головних дисплеїв, які проєктують інформацію безпосередньо на скло. І не тільки — розробок у бренду вдосталь.