ТОВ «МонтажБудЮг» - надійна компанія з десятирічним досвідом, яка:

  • пропонує послуги з перевезення вантажів у будь-яких масштабах;

  • має власний великий парк автомобілів;

  • гарантує найкращі умови для індивідуальної співпраці з юридичними та фізичними особами;

  • дотримується обумовлених з клієнтами термінів доставки;

  • використовує оптимальні та безпечні маршрути.

У нас – прийнятна вартість доставки вантажів автотранспортом

Вантажні перевезення здійснюються професійними досвідченими водіями. Ми використовуємо індивідуальний підхід до виконання замовлень. Ціна доставки по Україні залежить від відстані, габаритів та ваги вантажу. Звернувшись до нас, ви зможете скористатися можливістю попутних перевезень, що дозволить вам суттєво зекономити фінансові ресурси. Ми здійснюємо швидку доставку вантажів автомобільним транспортом в будь-який населений пункт України (окрім тимчасово окупованих територій).

Пропонуємо доступні тарифи

Ми надаємо гарантовано якісні послуги за справедливими розцінками. Ви можете замовити у нас перевезення будь- яких вантажів. Ми маємо спеціально обладнані автомобілі, щоб надійно і безпечно доставляти навіть продукцію, яка вимагає дотримання особливого температурного режиму. Впевнені: ви залишитесь задоволені високим рівнем сервісу та якістю наданих послуг.

Виконуємо демонтажні роботи у Львові, якістю яких ви точно залишитесь задоволені

Потрібно швидко і якісно виконати демонтажні роботи на території міста Львів? Ми неодмінно будемо вам корисними, оскільки маємо необхідну техніку, а також значний досвід (більше 10 років).

Пропонуємо гарантовано якісні послуги в Львівській області за аргументованими розцінками

Вам буде вигідно і зручно співпрацювати з нами. ТОВ «МонтажБудЮг» – команда висококваліфікованих спеціалістів, які готові в потрібний момент швидко виконати демонтаж споруд будь-якої складності у Львові. Після завершення основних робіт ми прибираємо будівельне сміття і залишаємо чисту ділянку. У нас - справедливі, доступні ціни на виконання демонтажних робіт. Ми надаємо в оренду екскаватори, грейдери, бульдозери, дорожні катки, навантажувачі та інші види спецтехніки, необхідної для виконання будівництва «під ключ».

Бажаєте подивитись прайс на наші послуги?

Звертайтесь, щоб отримати всю потрібну інформацію та відповіді на будь-які тематичні запитання. Ми надаємо послуги юридичним та фізичним особам. При взаємодії з нами ви гарантовано будете задоволені якісно та швидко виконаними роботами з демонтажу чи реконструкції споруд, очищенню будівельних майданчиків від сміття.