Strikeshop – це мережа магазинів по Україні та онлайн, де можна придбати страйкбольну зброю, тактичний одяг та спорядження. На цьому б можна було й закінчити, але…

Strikeshop – це команда професіоналів, яка продає, навчає, організовує та допомагає в навчанні airsoft напрямку. За останній рік було залучено чимало ресурсів, щоб надати максимум інформації суспільству про необхідність та важливість розвитку airsoft в Україні. Команда Strikeshop досягла успіху. На базі airsoft будуть проходити навчання військових та цивільних в оборонних цілях. Важливою подією є налагодження співпраці з окремими підрозділами НГУ та ЗСУ. Вони будуть тренуватися на базі airsoft, використовуючи страйкбольну зброю, що зробить навчання в рази дешевше, але при цьому якісніше.

Аirsoft та його значення в оборонній сфері

Страйкбол – це напрямок, який вже багато років має чимало переваг в напрямку навчань військових та силових структур. Важливою особливістю цього є використання страйкбольної зброї, яка є точно імітацією вогнепальних оригіналів. Страйкбольний пістолет, кулемет чи гвинтівка своєю вагою, зовнішнім виглядом та іншими параметрами повністю нагадує справжню зброю й дозволяє майстерно відпрацювати поставлену задачу.

Варто підмітити, що ми не вигадали нічого особливого, ми просто переймаємо дієвий досвід інших країн. Армія США вже понад 10 років як використовує страйкбольний пістолет та інші варіанти аirsoft зброї для навчань своїх військових. Аirsoft база дозволяє зменшити фінансове навантаження при використанні страйкбольної зброї та куль до неї, що є в рази дешевшим варіантом ніж справжня зброя та набої. Великобританія, Ізраїль, Португалія – це країни, які використовують аirsoft напрямок для більш якісного навчання своїх військових та силовиків.

Аirsoft напрямок дозволяє бійцям:

 • зрозуміти особливості й правила маневрування зброєю,
 • зрозуміти принцип функціонування двійок та трійок на практиці,
 • навчитися правильно пересуватися під час виконання завдань та реагувати на супротивника,
 • ознайомитися з основними моментами штурму та застосувати це на практичних заняттях,
 • навчитися швидко приймати рішення та відповідати супротивнику.

Основною перевагою таких навчань є можливість використання зброї, а не імітації цього.

Страйкбол – гра, яка навчає та загартовує

Якщо ви не належите до силових структур, збройних сил, але є бажання навчитися працювати зі зброєю, розуміти принципи маневрування нею та досягти певних тактичних навиків, можна пограти в страйкбол.

Страйкбол – це командно-тактична гра, яка дозволяє максимально зануритись в процес й навчитися при цьому таких речей:

 • як поводитися зі зброєю,
 • зрозуміти принцип стрільби, вигідні положення та маневрування зброєю,
 • ознайомитися з особливостями руху під час виконання завдань,
 • взаємодії в команді,
 • особливостях маскування себе та власних позицій,
 • прикритті напарника,
 • проведення розвідки,
 • взаємодію в команді.Компанія Strikeshop пропонує не лише придбати тактичне спорядження, страйкбольний пістолет, кулемет та інші необхідні речі для цього. Strikeshop має власні полігони у Львові, Львівській області та Івано-Франківську, а також CQB арену де можна навчитися з нуля, або відточити вміння, якщо ви вже давно граєте.

При полігонах діють магазини, які дозволяють взяти все в оренду, якщо ви прийшли пограти вперше. Хід гри ви можете придумати самі, або вам його запропонує інструктор. В цьому випадку головне мати бажання пограти, відточити навички чи просто скинути навантаження після важкого робочого тижня.