Що являє собою iPhone 13 Pro Max? Преміальна версія порадувала споживачів наявністю чипа А15 Біонік. Зверніть увагу на графічний прискорювач. Це 5 ядер. Не дивно, що він почав краще обробляти графіку та перевершив у цьому конкурентів. Приріст продуктивності чипсета є вражаючим, як і місткість батареї, що зросла на 1270 мАч. Хоча б з цієї причини слід без роздумів купити Айфон 13 Про Макс.

Зарядивши акумулятор, споживач отримує 28 годин для перегляду відео,а це на 150 хвилин більше, ніж у гаджетів попередньої моделі. Якщо ж його власник віддає перевагу прослуховуванню музики, то iPhone 13 Pro Max пропонує йому практично безмежні можливості – до 95 годин чи 25 годин для відео в режимі онлайн. Пристрій укомплектований бездротовою зарядкою і за 35 хвилин може зарядитися на 50%.

Збільшені об’єми пам’яті та супер камера

Розмір накопичувача iPhone виріс до 1 ТБ, проте, за бажанням, можна обрати смартфон з меншим об’ємом внутрішнього сховища на 128, 256 чи 512 Гб. Мінімальний обсяг абсолютно не зазнав змін. Що ж до оперативної пам’яті, вона склала 6 Гб, тобто на 2 Гб більше, ніж у базовій моделі.

Модель відмітилися появою 3 нових камер з сенсором Sony IMX. Це найкраща система, створена для смартфонів, про що не забувають згадувати журналісти. В основної камери є 3 об’єктиви на 12 Мп:

  • Ширококутний складається з 7 лінз і має фокусну відстань в 26 мм. Він забезпечує зйомку в різних умовах освітлення. Стабілізаційна система – зі зміщенням сенсора.
  • Надширококутний – 6 лінз і фокусна відстань в 13 мм. Кут огляду – 120 градусів, зручна зйомка рухомих об’єктів. Забезпечує гарне фокусування та високу якість зображення.
  • Телефотоскопічний. Як і попередній, має 6 лінз, втім фокусна відстань становить 77 мм. Камера отримала трикратний зум. Також варто відмітити стабілізацію зображення й підтримку технології PDAF.

Зверніть увагу на наявність LiDAR-сканера. Він розміщений на задній панелі та дозволяє фотографувати з розмитим фоном. Втім, це ще не все. Айфон 13 Про Макс відмінно знімає як вдень, так і вночі. Яскраві та чіткі фото виходять за будь-яких умов, не залежно від освітлення. Це забезпечується надширококутною й ширококутною камерами з великою діафрагмою та матрицею. Об’єктиви вловлюють багато світла й відмінно стабілізують зображення. Результатом стають чіткі фотографії, які не розмиваються навіть тоді, коли у фотографа тремтить рука.

Телефон підтримує 4 фотостилі, які змінюють теплоту зображення. Чи кращі вони за фільтри? Так, адже в будь-якому разі не псують природного тону шкіри. Користувач без проблем може додати, наприклад, синього відтінку до світлини і не хвилюватися, що його експеримент не найкращим чином відобразиться на кольорі обличчя. З 13-м Айфоном ви легко підкреслите красу багряної осені чи морозної зими. Оберіть та застосуйте вподобаний стиль, придбавши попередньо телефон в Appleroom.