Автобусна подорож – це популярний і зручний спосіб пересування. Відстань Чернівці Берлін автобус долає приблизно добу, і весь цей час необхідно дотримуватися певних правил поведінки, що забезпечують комфорт і безпеку всіх пасажирів. А комфорт всієї поїздки в цілому забезпечить компанія KLR Bus, що надає можливість подорожувати дуже зручними автобусами, обладнаними зручними сидіннями, Wi-Fi, кондиціонером. На сайті klr.com.ua можна заздалегідь в режимі онлайн вибрати, забронювати та придбати квитки – це забезпечує зручність планування поїздки.

Повага до пасажирів та персоналу

Обов’язково уважно слухайте всі інструкції персоналу та дотримуйтесь їх – це допоможе забезпечити безпеку і комфорт пересування автобусом.

Автобус – це громадське місце, тому не забувайте дотримуватися порядку та чистоти:

  • не паліть в салоні;
  • не розпивайте алкогольні напої;
  • не залишайте сміття на підлозі або на сидіннях.

Якщо вам необхідно щось випити або з’їсти, то будьте дуже акуратними та уважними, щоби не забруднити оточуючих та себе. Потім обов’язково зберіть все сміття в целофановий пакет та викиньте під час зупинки.

Якщо вам необхідно відкинути спинку сидіння, то обов’язково попередьте про це пасажира позаду, щоби випадково не нанести йому травму.

Безпека під час подорожі

Один із головних аспектів пасажирських перевезень – це саме безпека. Якщо автобус обладнаний паском безпеки, то неодмінно ним скористайтеся. Перед початком руху переконайтеся, що ви пристебнулися правильно – це може врятувати ваше здоров’я та життя у разі різкого гальмування або аварії.

Водій автобуса несе відповідальність за всіх пасажирів, тому заборонено відволікати його непотрібними запитаннями під час руху. Якщо у вас виникла якась проблема та потрібна швидка відповідь на запитання, то зверніться до помічника водія або до іншого персоналу. Якщо такої змоги немає, то можна звернутися до водія, але лише під час зупинок, наприклад, біля світлофорів.

Якщо ви перевозите особисті речі в салоні, то переконайтеся, що вони надійно зафіксовані та не заважають іншим пасажирам. При сильних коливаннях або при різкому гальмуванні можуть статися непередбачувані ситуації, тому важливо завчасно продумати цей момент.

Виконання цих простих правил забезпечить комфорт та безпеку всім пасажирам автобуса під час тривалої подорожі.