Кукурудза є однією з найпопулярніших культур серед аграріїв. Вона здатна приносити високі врожаї та містить багато зерен у качанах, що робить її продуктивною для фермерів. Також вона має широкий спектр застосувань. Вона використовується для виробництва їжі у вигляді кукурудзяного борошна, кукурудзяних пластівців, олії та інше, корми для тварин, а також у промисловості для виробництва крохмалю, цукру та етилового спирту. Інтернет-магазин «Супермаркет насіння» пропонує на своєму сайті semena.cc більше 250 сортів насіння кукурудзи. Розміри пакування насіння дуже різні, тому підходять як для фермерських посадок, так і для домашньої маленької ділянки. Пропонуються знижки на насіння кукурудзи до 25%.

На сайті публікуються відгуки покупців про різні сорти насіння кукурудзи, що були куплені у інтернет-магазині «Супермаркет насіння». Вони відзначають відповідність очікувань та опису сорту продавцем та отриманих результатів після збирання врожаю. Смакові якості та врожайність відповідають обіцяним на 100% навіть за недостатнього поливу.

На сайті пропонується дуже зручний калькулятор, за допомогою якого легко розрахувати необхідну кількість насіння залежно від виду культури та площі, на якій планується її вирощувати. Також пропонується багато цікавих статей щодо вирощування різних культур та догляду за ними.

Вибір насіння кукурудзи

Для того, щоб обрати у інтернет-магазині насіння кукурудзи, яке буде відповідати усім вимогам, покупець повинен визначити такі категорії:

  • Виробник насіння – пропонується більше сорока виробників з різних країн
  • Країна-виробник – пропонується більше 15 країн, серед яких найбільший асортимент насіння пропонують Швейцарія, Нідерланди, Турція, Чехія та Германія
  • Вид кукурудзи – міні-сорт, солодка, для попкорну та суперсолодка
  • Тип культури – гібридна, сорт
  • Період дозрівання – ультраранній, ранній, середньоранній, середньостиглий, середньопізний, пізний
  • Розмір пакування насіння – від п’яти насінин до 100 000 насінин та від 5 граммів до 25 кг
  • Колір кукурудзи – білий, жовтий, біколор, зелений, червоний, суміш
  • Місце вирощування – у відкритому грунті чи у плівковій теплиці

Для тих покупців, які купують насіння кукурудзи вперше і не орієнтуються в сортах та видах, на сайті відзначені найбільш популярні сорти, які мають найбільший попит. Також усі питання, які виникають стосовно вибору сорту насіння кукурудзи, можна задати за вказаними на сайті телефонами.