Компанія "Нафтогаз" розпочинає нову сторінку в співпраці зі своїми клієнтами, пропонуючи можливість безпосереднього надсилання показників лічильників газу повідомляє cxid.info. Зміни відбуваються поетапно і торкаються не всіх регіонів. Це означає, що немає потреби подавати таку інформацію через місцеві газові компанії (облгази). Ця ініціатива спростить процес передачі показників для багатьох споживачів.

Де доступна ця послуга?

Наразі ця послуга недоступна для всіх клієнтів. Лише деякі облгази мають можливість працювати з новою системою, в тому числі Кропивницький, Дніпровський, Харківський філії "Газсети", а також ПАТ "Вінницягаз", "Житомиргаз", "Сумигаз", "Київоблгаз", "Донецькоблгаз", "Львівгаз", "Криворіжгаз", "Харківгоргаз" та "Дніпропетровськгаз".

Як надіслати показники?

Клієнти вищезгаданих облгазів можуть надсилати показники з 28 по 5 число через наступні канали:

  1. Особистий кабінет на сайті gas.ua: зручний онлайн-інтерфейс для передачі показників.
  2. Чат-бот GASUA: доступний у Viber, Telegram та месенджері Facebook.
  3. Голосове меню гарячої лінії: номери 066-300-2-888 (Vodafone), 098-300-2-888 (Kyivstar), 093-300-2-888 (Lifecell).
  4. SMS-повідомлення: на номер 4647.

Зазначено, що облгази (оператори ГРМ) продовжують бути відповідальними за прийом показників лічильника, облік та нарахування об'ємів газу. Інформація про показники, які були надіслані раніше, залишатиметься доступною на сервісах облгазу.

Ініціатива "Нафтогазу" щодо передачі показників лічильників газу є важливим кроком на шляху до зручності та ефективності обслуговування клієнтів. Цей процес ще в стадії розгортання, тому всім клієнтам слід слідкувати за оновленнями від свого місцевого газового постачальника та "Нафтогазу". Оперативно дізнавайтесь новини ЖКГ за посиланням https://cxid.info/tag_kommunalnye-plateji.html.