Правильне очищення шкіри обличчя — основа будь-якої схеми догляду. Саме від нього залежить ефективність засобів, які використовуються після вмивання (тонерів, сироваток, кремів). Засіб для очищення потрібно вибирати індивідуально, опираючись на потреби, особливості та тип шкіри. Проте існує й універсальна косметика, яка підходить для використання всією сім'єю. Одним з таких засобів є CeraVe Hydrating Cleanser, він належить до категорії дерматокосметики, глибоко, але ніжно очищує шкіру, не пересушуючи її.

Як правильно очищати обличчя

Шкіра обличчя потребує регулярного очищення вранці та ввечері з використанням спеціального засобу залежно від її типу. Часто люди приділяють недостатньо уваги очищенню, не використовують засіб для вмивання вранці, нехтують двоетапним змиттям макіяжу увечері. Як результат — відсутність ефекту від подальшого догляду, поява запалень, висипання та інших проблем зі шкірою.

Для того, щоб правильно очищати обличчя важливо підібрати засіб, який буде діяти м’яко та ефективно, потрібно звернути увагу на тип та особливості шкіри. Якщо самостійно визначити не виходить — варто звернутись до косметолога, він допоможе більш точно дізнатись про потреби шкіри.

Дуже важливо проводити очищення щодня, в жодному разі не лягати спати з макіяжем, SPF. Вмиватись з використанням засобу для очищення важливо навіть коли здається, що шкіра не забруднилась, наприклад, вранці.

Як вибрати засіб для вмивання обличчя

Вибирати засіб для очищення шкіри допоможуть наступні критерії:

  • склад — в ньому не повинно бути агресивних ПАВів, лише м'які очищуючі та доглядові компоненти, наприклад, кераміди;
  • текстура — найпопулярнішою є гель, пінка та молочко, вибирати слід залежно від типу шкіри та власних побажань;
  • аромат — краще віддати перевагу засобу без запаху або з ледь помітним ароматом, якщо він сильний, є ризик виникнення алергічної реакції;
  • тип шкіри — від нього залежить, який компонентам в складі краще віддати перевагу;
  • вартість — не потрібно розраховувати, що за низьку ціну можна купити якісний засіб, але й не варто переплачувати, дермакосметика CeraVe має чудове співвідношення ціни та якості.

Очисний засіб від бренду CeraVe — ідеальний варіант для всіх типів шкіри. Він містить лише безпечні м'які складники, кераміди для шкіри, забезпечує не лише ефективне очищення, а й догляд за шкірою. Його можна використовувати всім, тому часто саме цей засіб вибирають для вмивання обличчя всією сім'єю.