Колись цей півострів був місцем свободи та радості. Наразі Крим перетворився на повністю позбавлений волі острів під тимчасовою російською окупацією. На початку 2014 року російські війська вторглися в автономну українську область Крим і швидко приєднали її до російської федерації в результаті референдуму, широко засудженого за порушення міжнародного права.

Окупаційний уряд жорстко обмежує політичні та громадянські права, змушує замовчати незалежні ЗМІ та застосовує антитерористичні та інші закони проти політичних дисидентів. Новини Криму сьогодні повинні пропагувати владу та “російський світ”. Багато українців було депортовано чи іншим чином змушено залишити Крим. Представники корінної кримськотатарської меншини, багато хто з яких продовжує відкрито виступати проти російської окупації, зіткнулися з жорстокими репресіями з боку влади.

Це чудове місце свободи, де можна оглядати дворянські палаци, насолоджуватись унікальним кліматом, пити фірмові домашні вина і, звичайно ж, купатися у Чорному морі, перетворилося на воєнізовану базу, де щодня порушуються права людини. Якщо ви хочете побачити та відчути дух Криму, у вас є можливість зробити це через спогади та почуття людей, що народилися тут, але змушені залишити батьківщину через тимчасову окупацію росією.

Також, вам буде цікаво ознайомитись із 5 маловідомими фактами про Крим:

  • У Криму найдовший тролейбусний маршрут на планеті. Тролейбус курсує між Ялтою та Сімферополем. Протяжність маршруту становить 86 км.
  • Одна з найпотужніших у світі сонячних електростанцій знаходиться у кримському селищі Перово. Його площа складає 259 футбольних полів.
  • Єдине кримське місто, яке зберегло свою назву з давніх часів – Феодосія. Він був заснований у VI столітті до н.
  • У Криму створили балаклаву та назвали її на честь міста. Його винайшли англійці під час Кримської війни через холодну зиму.
  • Рок-група «Кіно» утворилася під час відпочинку її майбутніх учасників у Криму 1981 року.

Ці та інші цікаві відомості про півострів нагадують усім, наскільки це чудове та затишне місце. На жаль, через події, що відбуваються, які часто висвітлюють навіть в останніх новинах світу. Більшість туристів і бажаючих відвідати цю місцевість не мають такої можливості. Анексія негативно вплинула на зовнішні та внутрішні економічні, екологічні та політичні аспекти.

Для доказу того, що минуле насправді ніколи не йде, вам не потрібно заглядати далі Криму, де проживає давня етнічна група, відома як татари, які досі мають значний вплив. Татари Криму, насамперед мусульмани, відіграли важливу роль у перетворенні півострова на один із центрів ісламської культури. Вони також були відомі як работоргівці, які набігали на землі на півночі аж до сучасної Польщі.