Спортивні майки чоловічі – незамінний атрибут гардеробу кожного чоловіка, який стежить за своїм здоров'ям і фігурою. Вони є ідеальним варіантом для занять спортом, але також можуть використовуватись і в повсякденному житті. Вибір високоякісної майки від відомого бренду – це тільки половина завдання. Щоб вона слугувала вам якомога довше, важливо правильно доглядати за нею. В цій статті ми розглянемо ключові рекомендації з догляду за брендовими чоловічими майками.

Особливості виробів з різних матеріалів

  • Бавовна. Цей матеріал є досить деликатним, тому рекомендується мити бавовняні майки в режимі ніжного прання при температурі не вище 30 градусів. Варто уникати використання білізни та сильних мийних засобів.
  • Синтетика. Вироби з цього матеріалу стійкі до впливу високих температур, але краще уникати прання при температурі вище 40 градусів. При цьому можна використовувати звичайні мийні засоби.

Поради з прання

  • Використовуйте тільки якісні мийні засоби, щоб уникнути вигоряння кольору.
  • Рекомендується прати спортивні майки окремо від іншого одягу.
  • Перед пранням вироби слід перевернути на «неправильний» бік.
  • Сушка та глажка
  • Спортивні майки краще сушити в натуральних умовах, а не в сушарці, щоб запобігти деформації тканини.
  • Глажка майок від відомих брендів зазвичай не потрібна, але якщо ви все-таки вирішили погладити виріб, оберіть найбільш ніжний режим на прасці.

Зберігання майок

Особливого догляду при зберіганні спортивні майки не потребують. Важливо лише, щоб місце зберігання було сухим і чистим. Краще зберігати майки складеними, а не на вішалках, щоб уникнути витягування тканини.

У результатах дотримання цих простих рекомендацій ви зможете значно продовжити «життя» вашого спортивного одягу і зберегти його первісний вигляд.

Догляд за брендовими чоловічими спортивними майками може здатися складним, але в дійсності все досить просто. Головне – дотримуватися базових правил прання, сушки, глажки і зберігання. І, звичайно, важливо вибирати якісний одяг від відомих брендів, який буде не тільки комфортним та стильним, але і довговічним. Не забувайте, що спортивні чоловічі майки від відомих брендів можна купити в спортивному інтернет-магазині Sport City.