Науково доведено, що психологічні проблеми та тривалий стрес можуть призвести до ускладнень зі здоров’ям. Щоби цього не сталося, необхідно своєчасно звернутися за кваліфікованою допомогою. Отримати її сьогодні можна онлайн, що дуже зручно, адже не потрібно виходити з дому. Так, якщо потрібен психолог онлайн Львів чи будь-яке інше велике місто пропонує чималу кількість варіантів. Спеціаліст допоможе вирішити найрізноманітніші кризові ситуації. Платформа pleso дає великий вибір фахівців, що можуть проконсультувати онлайн.

Чим саме займається психолог?

Основною задачею психолога є розв’язання психологічних проблем. Для цього він використовує певні методики та напрацювання, вибір останніх залежить від конкретного випадку. Серед його основних завдань — підтримка роботи психіки у нормальному стані.

Освіта у такого фахівця гуманітарна. Варто зазначити, що психолог не може призначати будь-які лікарські засоби та встановлювати діагноз. Проте саме він допомагає у реабілітації людям, які пережили важкий стрес чи психологічну травму.

Найчастіше у своїй діяльності психолог використовує розмовну терапію. Саме це дозволяє виявити проблеми людини та їхню причину, адже найчастіше пацієнт про них навіть не здогадується. Якщо ситуація важка, то психолог може порадити проконсультуватися в інших фахівців для прискорення одужання.

Звернутися до психолога доцільно в будь-якому віці, адже діти також інколи страждають від стресу. Однак малюки до 5 років дуже прив’язані до батьків та найкраще піддаються саме їхньому впливу. В такому випадку фахівець має працювати з батьками.

Коли варто звертатися за допомогою до спеціаліста?

Якщо людина тривалий час знаходиться у стані стресу, відчуває поведінкові, когнітивні та емоційні проблеми, вона може звернутися за консультацією до відповідного фахівця з психології. Серед найпоширеніших симптомів стресу, що потребують корекції, можна виокремити такі:

  • головні болі та мігрені, що відбуваються доволі часто;
  • дратівливість та гнів;
  • порушення концентрації уваги;
  • розлади з боку травлення;
  • часті застудні захворювання.

Також приводом для звернення до психолога вважаються панічні атаки. В залежності від симптоматики спеціаліст зможе підібрати відповідну терапію.

Професійний психолог не має давати оцінку вчинкам клієнта чи критикувати, поважає особисті бар’єри. Спілкуватися з таким фахівцем легко та приємно.