Зараз популярною процедурою є отримання освіти в іншій країні. Проте доволі часто людина має бажання повернутися та продовжити свою діяльність в рідному краї: в такому випадку отриману кваліфікацію обов’язково потрібно завірити в нотаріусі. Така процедура називається нострифікація, і вона виконується спеціальними органами. Більш детально дізнатися про процес можна на сторінці https://apostillegroup.com.ua/nostrifikaciya.html, де також можна замовити послугу.

У чому особливість послуги?

Нострифікація диплома або атестата - це процедура визнання кваліфікаційного документа, отриманого в одній країні для засвідчення в іншій. Вона застосовується для забезпечення визнання освітнього рівня та професійних здібностей особи, яка навчалася або працювала в іншій системі освіти.

Нострифікація є важливою процедурою для тих, хто планує продовжувати освіту, отримувати роботу або здобувати ліцензію в іншій країні. Це дозволяє установам та роботодавцям оцінити академічні досягнення та професійну компетентність особи на основі загальноприйнятих стандартів.

Цей процес може включати оцінку освітньої програми, порівняння змісту та тривалості навчання, перевірку оригінальності документа, проведення іспитів або здійснення практичних випробувань. Вона зазвичай здійснюється компетентними органами або установами, які відповідають за навчання та освіту у приймаючій країні.

Найчастіше перекладу піддаються такі документи, як-от диплом про вищу освіту, кандидата наук, вченої ступені, шкільного атестата, кваліфікаційного рівня лікаря тощо. За допомогою спеціальних компаній процедура пройде без проблем, адже працівники ретельно проконсультують замовника щодо потрібних документів, які йому варто принести для вдалого засвідчення.

Які документи варто підготувати для процесу?

Щоб успішно підготуватися до процедури, спочатку варто переглянути перелік документації, яка є обов’язковою для отримання перекладу атестата. Познайомитися зі списком можна на сайті компанії Апостіль Груп, де одразу можна замовити нотаріальний переклад диплому, який буде виконаний кваліфікованими фахівцями.

До документів, які слід надати фірмі, належать:

- заява на отримання послуги;

- паспорт;

- атестат або диплом;

- довідка від навчального закладу;

- пропозиція навчання з-за кордону (для іноземців).

Попередньо варто уточнити, це мають бути оригінали документів, або їх нотеріальні копії. Консультант гарантовано допоможе розібратися з документацією та будь-якими організаційними питаннями.