Наразі дехто з українців знаходиться в активних пошуках вигідних засобів збільшити власний бюджет. За певних обставин, можуть допомогти інвестиції (головне, щоб було трохи заощаджених грошей). При цьому, деякі люди обирають вкладення в закупівлю іноземної валюти, або “цифрових активів” - криптовалют.

Сучасне життя неможливе без фізичних чи віртуальних платіжних засобів. З іншого боку, якщо гроші нікуди “не рухаються”, вони не приносять прибутку та поступово втрачають цінність. Тому й потрібно шукати адекватні можливості для збільшення початкових дивідендів. Почати рух у вірному напрямку допоможе казино без верифікації, у якому міститься великий вибір автоматів на різний смак.

Перш за все, потрібно визначитися із тим, де вигідніше купувати активи. Для купівлі іноземної валюти чи “крипти” існує кілька рішень, наприклад на спеціальній онлайн-біржі, або в банку. Також, треба заздалегідь ознайомитися з усіма бюрократичними особливостями цієї процедури.

Інвестуємо в іноземні гроші із вірним підходом

Купувати валюту через банк безпечно, але не вигідно через наявність формальностей та інших ускладнень. З цієї причини, більшість людей йде до ліцензійних обмінних пунктів або на ринок. Тут присутні окремі нюанси:

  • Протягом дня, курс валют в обміннику може змінюватися по кілька разів;
  • Заробити можна лише на різниці з обміну;
  • Необхідно відстежувати курс та очікувати певного моменту для успішної угоди.

У будь-якому разі, навіть у випадку із віртуальними біржами, заробити вийде лише за допомогою спекуляції на різниці курсів. Водночас такі інвестиції є набагато вигіднішими, ніж використання валютних депозитів. Але все ж потрібно утриматися від крайнощів, обрати перспективний актив, визначитися із прибутком та зважити можливі ризики.

Щодо конкретних валют, які можуть стати якісним активом - це гривня, євро та долар. Ба більше, експерти радять тримати заощадження відразу у двох-трьох валютах. До того ж останнім часом помітно зростає міцність цих популярних валют.

Криптоактиви, які заслуговують уваги у 2023 році

Всі сучасні альткоіни мають високу волатильність, адже їх вартість регулюють користувачі. Тож, якщо попит на одну цифрову монету зменшується, меншою стає і її вартість. І, навпаки - зі збільшенням популярності певного активу, він стає дорожчим. Щоб успішно інвестувати у криптовалюту, це потрібно робити зважено. Тобто, не витрачати все, що є та дуже ретельно обирати певні активи.

Тож, перш ніж долучитися до інших криптоінвесторів, потрібно проаналізувати ситуацію. Для цього, треба визначити найпопулярніші активи 2023 року. Сьогодні, можна сміливо купувати: Bitcoin, Ethereum, SOL, SAND, GMT, NEAR або ETC.

Щодо несподіванок на кшталт падіння ринку окремої монети. З цього приводу не варто сильно перейматися тому, що портфель із кількох монет нівелює будь-які можливі втрати. До того ж закриття рахунку на криптовалютній біржі не покращить фінансового стану.